Редуктори для конвеєрного обладнання

0

Як і в логічних центрах, так і в машинобудуванні відбувається активне використання конвеєрного обладнання. Будь-яка техніка потребує оснащення редукторами або ж електродвигунами. Це дозволяє покращити функціонування та збільшити потужність приладів, яке ефективно позначиться на роботі.

Як варто обирати редуктори?

Перш ніж вибрати редуктор для конвеєра, варто звернути увагу на два важливих фактори:

  • технічна характеристика приводу;
  • спосіб компонування біля ведучого барабану.

Технічна характеристика приводу включає частоту обертання первинного валу, а також крутний момент вторинного валу та потужність під’єднаного до редуктора електродвигуна.

Оснащення приладів редукторами дозволяє виконати відразу декілька завдань. Завдяки збільшенню крутного моменту вторинного валу, збільшується тягове зусилля. Мала кутова швидкість первинного валу дозволяє зменшити швидкість руху конвеєра.

Які редуктори використовують для конвеєрів?

До електроприводу конвеєрів ставляться високі вимоги через великий статичний момент опору. Забезпечити зручність обслуговування можна завдяки ергономічному компонуванні всі механізмів конвеєра, враховуючи взаємне розташування первинного та вторинного валів редуктора.

Для оснащення конвеєрної техніки використовують такі редуктори:

  • циліндричні – двигун встановлюється паралельно до ведучого барабана приладу;
  • черв’ячні – використовується для тихого ходу конвеєрів та забезпечують встановлення у будь-яких приміщеннях ;
  • конічні – використовуються для транспортних приладів, у яких мотор варто встановити паралельно до конвеєра.

Оснащення конвеєрної техніки приводним матеріал забезпечить безперебійне функціонування приладу та здатність працювати у складних умовах. Детальніше можна дізнатись тут.

Де можна придбати мотор-редуктори?

У компанії «Техно-Привід», яка є офіційним постачальником мотор-редукторів відомих брендів з Європи, наявний широкий асортимент привідної техніки, яка відзначається високою ККД, відмінними технічними характеристиками, оптимальними розмірами корпуса, якістю та надійністю. Тривалий час компанія імпортує обладнання в італійських та турецьких виробників відомих марок I-Mak Reduktor, Chiaravalli, CMR Riduttori, Motive.

Обираючи певний привід, ви зможете проконсультуватися у фахівців компанії. Вони допоможуть професійно підібрати певний аналог для заміни редукторів або ж для оснащення вашого приладу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяSsang Yong анонсував новий кросовер
наступна статтяПоліція встановлює обставини ДТП на Уманщині, в якій загинули двоє дорослих і дитина

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я