Де якісно поводять діагностику та обслуговування ГБО в Києві?

0

Встановити газ на автомобіль – один з методів ефективного та недорогого використання авто на альтернативному паливі. Щоб нове устаткування працювало справно та якісно, допомагало економити без значних додаткових вкладень (адже вартість ГБО обумовлена у тому числі якістю обраної системи),  спеціалісти наголошують на необхідності проходження першого та планового ТО. Саме діагностика може врятувати вас від аварійних ситуацій через несправність автомобіля.

Перше ТО: міф чи гарантія довговічності?

Про нульове обслуговування ГБО автомобілістам розповідають майстри, що проводять монтаж системи. Воно полягає у додатковій перевірці та налаштуванні електроніки й технічних складових ГБО після невеликого пробігу авто на такому виді пального. Традиційно звернення на СТО відбувається через 1000-1500 км пробігу. Це оптимальна відстань, яку авто має проїхати аби проявити особливості, обумовленні манерою кермування автомобіліста, конструкції ТЗ.

Комп’ютерна перевірка триває не більше 30 хв та абсолютно безкоштовна для клієнтів сервісу.

Планове обслуговування: як «продовжити» життя ГБО?

Звертайтеся за плановим обслуговуванням системи газобалонного обладнання відповідно до вказаного у сервісній книзі виробником регламент. Найчастіше – кожні 10 тис. км.

Під час такого обслуговування спеціалісти проводять дослідження загального стану ГБО, перевіряють його герметичність та виконують заміну фільтрів. При потребі виконують перевірку міцності з’єднань окремих складових системи.

На автосервісі в Києві можна розв’язати будь-яке питання з обслуговування та ремонту авто на газу. Спеціалізована станція проводить обслуговування 50-ти різновидів газових систем, у тому числі мало відомих в Україні. Таким чином, будь-яке авто, пригнане з США, Кореї чи Європи також легко обслужити в столиці та бути впевненим у професійному ремонті.

Зверніть увагу, що саме планове ТО допомагає вчасно виявити несправність системи та швидко усунути її. Для такого виду робіт майстри використовують спеціалізований стенд та профільні інструменти, застосовують індивідуальний підхід, враховуючи особливості кожного ТЗ. Наприклад, під час діагностики в Мотор Газ використовують:

  • осцилограф Постоловського;
  • димогенератор;
  • ендоскоп;
  • газоаналізатор;
  • стенди для діагностики та чистки форсунок.

Завчасно записуйтесь на діагностику ГБО, адже планова перевірка його стану – вагома превентивна міра, яка убезпечить вас від дорого вартісних витрат на ремонтні роботи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНовий BMW iX2 – один з найдешевших електрокарів компанії: кросовер повністю розсекретили
наступна статтяУкраїнські рятувальники отримали вантажівки з висотними драбинами

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я