Реконструкція заводу TVR в Уельсі почнеться в 2021 році

0
150

Кардинально в житті компанії TVR поки нічого не змінилося. Виробництво першого після відродження фірми спорткара Griffith ще не почалося, а клієнти все так же чекають своїх оплачених автомобілів

Нікуди не поділися і борги, які ще влітку 2020 го перевищили 13 млн фунтів стерлінгів. Але все ж промінь надії на світле майбутнє з’явився – в січні 2021 року почнеться реконструкція підприємства в промисловій зоні Еббу Вейл. Ще в березні глава TVR Леслі Едгар подавав заявку в міську раду округу Блайнай-Гуент на будівельні заходи, але влада попросила надати докази того, що TVR подужає виробництво автомобілів.

Поки TVR Griffith існує тільки у вигляді прототипів і одного зареєстрованого примірника, який проходить випробування на дорогах загального користування. Задньопривідна 500-сильна модель отримає мотор Ford V8 з системою змащення із сухим картером і шестиступінчасту “механіку”.

За підрахунками людей з TVR, до моменту запуску виробництва моделі Griffith компанія витратить близько 45 млн фунтів. При цьому на даний момент замовлень на машину зібрано на суму 40 млн.

Нагадаємо : Кабмін вніс зміни до правил реєстрації авто: що змінилося

Мабуть, Леслі Едгар десь знайшов додаткові 25 млн фунтів стерлінгів, яких не вистачало для початку випуску машин. А раз так, то на початку наступного року почнуться роботи з модернізації конструкції будівлі заводу в Південному Уельсі, зміцненню фундаменту і заміні даху. Після закінчення реконструкції на підприємство наймуть 80 робочих, а коли мануфактура вийде на планову виробничу потужність, штат збільшиться до 200 чоловік. Спочатку англійці будуть робити звичайний Griffith, пізніше вони підготують «заряджений» варіант дводверки і організовують монокубок. У віддаленій перспективі – розробка електрокарів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

seventeen − eleven =