Rimac Automobili відкриє центр розробок в Великобританії

0

Британський центр досліджень і розробок (UK R & D Office) стане першою філією компанії Rimac Automobili за межами Хорватії. Виробник розташується в Уоріку (Warwick Enterprise Park) і до кінця року прийме на роботу 30 осіб

Відкриттю центру сприяє уряд Великобританії в особі міністра з питань торгової політики Грега хендс, який недавно відвідав штаб-квартиру Рімак в рамках робочої поїздки в Хорватію.

Єдиний поки R & D-центр Рімаца (фото 2017 року) знаходиться в містечку Світу-Тиждень, неподалік від Загреба. Екскурсії по «світу електричних гіперкарів» призупинені через пандемію. Вони проводилися на хорватській і англійській за 90-120 хвилин і оцінювалися в 10-50 євро з носа.

«Хорватія завжди буде нашим домом, але ми вирішили зібрати невелику команду у Великобританії, де у автопрому є багата історія, а інженери мають великий досвід в області електрифікації, – пояснює Мате Рімац. – Хоча ми починаємо з маленького офісу, він може значно розширитися в найближчі роки, при цьому тісно співпрацюючи з нашою командою в Хорватії ».

Rimac Automobili ділиться технологіями з рядом британських брендів, такими як Aston Martin і Jaguar Land Rover, а також співпрацює з найбільшим люксовим рітейлером H.R. Owen. Тому необхідність в новому центрі назрівала давно. З владою рідної країни Rimac теж активно взаємодіє: фірма розробляє для Загреба «екосистему міської мобільності» з урахуванням автономних електромобілів і супутньої інфраструктури.

Випробування за проектом ціною в 450 млн євро заплановано на 2023 рік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНа час дії посиленого карантину у Києві дозволять не сплачувати за паркування авто
наступна статтяGreat Wall вирішив стати одним з лідерів по паливним елементам

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я