Saab може відродитись у якості виробника електромобілів

0

Дух Saab може відродитись. Невідомий інвестор придбав проект NEVS Emily GT, що вселяє надію на відновлення виробника.

Коли банкрутство змусило Saab впасти з п’єдесталу на початку 2010-х років, NEVS (New Electric Vehicle Sweden) придбала його активи. NEVS почала працювати над електричною версією Saab 9-3 (називається 9-3EV), яка має потужність близько 175 кінських сил і запас ходу 466 км. Незважаючи на кілька поставок у 2018 році, NEVS 9-3EV так і не дійшов до серійного виробництва.

Протягом наступних двох років китайська Evergrande Group придбала контрольний пакет акцій і зрештою повністю придбала NEVS. Протягом цього періоду китайський конгломерат зіткнувся з низкою фінансових проблем, що призвело до того, що він захотів розвантажити нещодавно придбаного автовиробника. Щоб запобігти банкрутству, NEVS оголосила, що перейде в «сплячий режим» і звільнить 95% своїх співробітників.

Оприлюднення даних про Emily GT мало розкрити технологію фірми та залучити інвесторів, щоб врятувати компанію. У нещодавньому звіті, зробленому Saab Planet, план команди спрацював. Невідомий інвестор підписав лист про намір придбати проект Emily.

Деталі щодо нового бренду ще не оприлюднені, але назва Saab може не використовуватися через законність. З’явилися й інші імена, але наразі офіційної інформації немає.

Незалежно від назви, Emily GT відображає суть Saab у сучасній упаковці. Завдяки характерній ширяючій лінії даху та мускулистим пропорціям електричний седан втілює бачення наступника Saab 9-5 Aero.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВже замовлено майже два мільйони Tesla Cybertruck
наступна статтяЛише кожен четвертий з першого разу складає іспити на посвідчення водія

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я