“Школи на колесах” поїдуть у села, наближені до фронту

0

Пересувні класи також обладнані апаратурою для відеотрансляції тематичних сюжетів, прослуховування онлайн-лекцій, перегляду телепередач. Під час занять працівники ДСНС та НПУ використовуватимуть інтерактивні інструменти та формати, розроблені ЮНІСЕФ, щоб ознайомити дітей з правилами мінної, пожежної та побутової безпеки, правилами дорожнього руху, безпеки на льоду, на воді, кібербезпеки тощо.

“Розуміння дітьми правил безпеки вдома та на вулиці, а особливо ризиків, пов’язаних із мінами, — надзвичайно важливо у всій країні. Майже третина дітей не змогли розпочати очне навчання через близькість лінії фронту та обстріли. Ці 15 мобільних класів для проведення уроків з безпеки працюватимуть у постраждалих громадах, пропонуючи дітям інтерактивні методи та цікаві інструменти”, — наголосив голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

Регіональні управління вже розробляють графіки маршрутів та розклади уроків пересувних класів. Канікули в таких мобільних школах також будуть. Фото: МВС України

Мобільні класи працюватимуть у Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Полтавській, Харківській, Сумській, Київській, Житомирській, Чернігівській областях та місті Києві.

МВС підготувало 44 фахівців від ДСНС та Національної поліції, які працюватимуть разом з викладачами. Окрім того, вже функціонують 1700 стаціонарних класів безпеки по всій країні.

Автомобілі для гуманітарних навчальних процесів МВС отримало від UNICEF, співпраця з якою за час війни доволі активна. В цьому проєкті дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) обʼєднав зусилля з Міністерством внутрішніх справ України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Національною поліцією України (НПУ). Головне завдання – підвищити обізнаність дітей щодо правил безпечної поведінки та формування культури безпеки.

https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПоліція встановлює свідків ДТП у Чернігівському районі
наступна статтяПродажі Mercedes-AMG та BMW M зросли майже на 60%

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я