Шоу-кар Exeed Stellar виявився дизайнерським дослідженням

0

Спецверсія компакта Exeed LX з повним приводом, запропонована на виставці Auto Shanghai за цінами від 119 900 до 139 900 юанів, привернула куди більше уваги публіки, ніж концепт Exeed Stellar, представлений дизайнером Стівом Юмом. Напевно, тому, що шоу-кар абсолютно відірваний від реальності по дизайну екстер’єру. До того ж презентовано він без салону і будь-яких характеристик. Та й автопілот четвертого рівня, обіцяний Стелларом, з’явиться зовсім не скоро.

Ім’я Exeed придумано для ринків поза КНР. По-китайськи бренд називається Хingtu (Синтія), що перекладається як «зоряний шлях» (Starway). Та ж петрушка з позначенням концепту: Stellar ( «зоряний») – для англомовних, Yaoguang (Яогуан) – для своїх, знайомих з давньої астрономією.

За ідеєю, силует «купе» на 24-дюймових колесах вписується в сузір’я Велика Ведмедиця. Діодна світлотехніка, прозорий дах, глянцеві арки і відсутність дверних ручок виглядають ефектно. Нині мало хто готує концепти в рамках досліджень. Всі будують прототипи серійних моделей.

Очікуване заяву про «повну електрифікації бренду» якщо і прозвучало, то занадто обережно і боязко. Зрозуміли його далеко не всі. Exeed висунув нову концепцію розробки продуктів 4F (Free Hand, Free Range, Free Space, Free Life). Програма повинна об’єднати власників, ентузіастів і фахівців в спільному створенні «розумних автомобілів» (очевидно, електричних). Тобто марка хоче, щоб до переходу на електрокари її підштовхнула лояльна аудиторія. Але зробить це материнська Chery.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКитайці вдало змінили дизайнера суперкара Hongqi S9
наступна статтяКитайський Tank 700 і 800 зміцнили молодий бренд

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я