Спеціаліст з питань продукції Nissan Хіроcі Тамура розповів про історію GT-R та Z моделей

0
140

Багато хто знає його як “Містера GT-R”, але Хіросі Тамура володів та брав участь у розробці різних версій автомобілів Nissan Z та GT-R, і вони завжди були надзвичайними

Першим був уживаний приклад гомологації 240ZG, орієнтованої на перегони, обраної тому, що загострена склопластикова морда нагадувала йому про культовий в Японії Сінкансен – відомий більшості світу як “поїзд-куля”.

Нагадаємо: В Австралії у сараї знайшли колекційний спорткар Holden

“Він мав дуже гладкий аеродинамічний корпус з формою, яка розрізала повітря”, – говорить Тамура-сан, виступаючи з власною командою засобів масової інформації Nissan у рамках серії досліджень “Сутність Z-ness”

“Мене здивувало, що японська автомобільна компанія може створити такий дизайн із низькою та широкою стійкою, довгим носом, короткою задньою палубою та агресивними болтами над крилами”.

З G-носом продавався Z31 300ZX, “який я також налаштував”.

Tamura-san описує сцену японського тюнінгу 1980-х, яка була переповнена підтримкою післяпродажного обслуговування та доступними деталями.

“Я навчився налаштовувати свої машини за допомогою безлічі спроб і помилок, навчившись звертати увагу на деталі, такі як система охолодження, гальмівна система та багато іншого”, – згадує він.

“Деякі уроки я засвоїв важким шляхом, але врешті-решт, це виявилося дуже гарною машиною”.

Тоді, врешті-решт, не було веб-форумів та груп власників Facebook – хоча Тамура-сан справді насолоджувався перевагою, офіційно приєднавшись до сім’ї Nissan в якості інженера в 1984 році.

До речі, він також володіє R32 GT-R потужністю 447 кВт і має елементи, запозичені в поколіннях R33 і R34 легендарного значка.

Головний спеціаліст Nissan з питань GT-R та Z глибоко знайомий не тільки з внутрішніми роботами марки Nissan, але й з досвідом володіння та модифікації продуктивного автомобіля Nissan.

“Я був дитиною Nissan. У молодості я був фанатом двох основних автомобілів – GT-R і Z – і саме тоді я хотів стати частиною майбутнього Nissan та його спортивних автомобілів “, – говорить Тамура-сан.

“Я пам’ятаю силу та гоночні характеристики Nissan GT-R, і я пам’ятаю прекрасний вигляд Fairlady Z; ці машини змінили моє життя.

“У мене так багато щасливих спогадів, я володів Z і GT-R і керував ними, і думка, що тепер я відповідальний за їх створення, залишає мене без слова. Якось мені доведеться написати про це книгу!”

Говорячи про нещодавно представлену концепцію Z Proto та майбутній автомобіль Z нового покоління (який, до речі, досі не має офіційної дати запуску), Тамура-сан описує себе як “голос замовника”. Це, власне, і є мета його ролі головного спеціаліста з питань продукції.

“Представлення нового Z – це складна робота для всієї команди, тому що так багато людей люблять Z з різних причин, таких як його зовнішній вигляд, ефективність і навіть позитивні спогади, які вони могли мати у минулих поколіннях Z. побажання клієнта та їхнє щастя насамперед “, – розповідає Тамура-сан.

“Це допомагає мені тому, що я любив автомобілі Z з самого початку, і я володів ними протягом багатьох років. Я знаю, що Z означає для мене, тому я знаю, що це означає для клієнта. Мої наміри щодо Z завжди були забезпечити баланс між стилем, потужністю та технологією, до яких клієнт може легко отримати доступ.

“Z повинен рухатися вправно, виглядати правильно і бути тим, що викликає посмішку на обличчі замовника”.

У досягненні цієї мети, компанія Nissan в новому Z обіцяє продемонструвати стайлінг, запозичений у всій історії купе – особливо оригінальний 240Z та популярний “друге покоління” 300ZX, Z32.

Merry Christmas, Tamura-сан!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two × 5 =