Суперкар Team Fordzilla P1 побудований у вигляді повнорозмірного макета

0
205

Віртуальний суперкар Team Fordzilla P1, розроблений європейським відділенням Форда разом з геймерами, з самого початку було обіцяно втілити в металі і пластиці. І хоча побудований не повноцінний автомобіль, а лише повнорозмірний макет, тут було докладено чимало зусиль з опрацювання «конструкції». До речі, для марки проект виявився новаторським: вперше він був виконаний без очного взаємодії учасників від початку і до кінця. Розробники перебували в п’яти країнах і спілкувалися тільки по Мережі. Фінальна збірка пройшла в Кельні. Причому на реалізацію віртуальних креслень пішло лише сім тижнів.

Довжина концепту дорівнює 4731 мм, ширина – 2000 мм, висота – 895 мм. Шини: 315/30 R21 спереду і 355/25 R21 ззаду.

Судячи з компонуванні і повітревловлювача на даху, в Фордзіллі повинен стояти ДВЗ позаду кокпіта. У реальному зразку мотора немає.

Цей суперкар з урахуванням побажань фордовської кіберспортивної команди Team Fordzilla і сотень тисяч фанатів розробили (в першу чергу) дизайнери компанії: Артуро Аріна (екстер’єр) і Роберт Енгельманн (інтер’єр). До речі, у вересні, коли задумку демонстрували лише в комп’ютерному вигляді, салон фордівці не показували, його просто не було. А вийшло все ефектно. Приземкувата машина перш за все робить ставку на аеродинаміку. Повітроводи в задній частині кузова і контрфорси, що йдуть дугами від прозорого ковпака до задніх крил, – явна відсилання до суперкару Ford GT.

Салон з екраном в прямокутному штурвали мінімалістичний. Але тут є світлодіодні індикатори, що нагадують хід гонки, а екран в кермі дозволяє зв’язуватися з командою на пітлейне. Більше нічого від дороги не відволікає.

Суперкар Team Fordzilla P1 двомісний. І тут знайшлося місце жарту зі світу геймерів. На підлозі перед пасажиром є напис AFK (Away From Keyboard, це статус «відійшов від клавіатури»). У задній частині кузова нанесені написи #levelup як нагадування про постійне самовдосконалення, #liftoff як натяк на перехід машини з віртуального світу в реальний, а спереду у спойлера – GLHF (Good Luck, Have Fun, удачі і веселощів). Директор по дизайну Ford of Europe Амко Лінартс заявив: «Задоволення лежить в основі всього дизайну, орієнтованого на людину. На це приємно дивитися, сидіти і водити? Що ж, у випадку з Team Fordzilla P1 відповідь на всі ці питання – так! ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

3 × four =