Tesla буде автоматично блокувати автопілот неуважним водіям

0

Tesla буде блокувати функцію автопілоту водіям які неуважні на дорозі та допустили більше п’яти «примусових відключень автопілота».

Tesla оголосила про новий штраф для неуважних водіїв у своєму останньому бездротовому оновленні програмного забезпечення. Двотижневу заборону на використання повної бета-версії автономного водіння буде накладено на будь-якого водія, який зазнав п’яти «примусових відключень автопілота».

Такі відключенні відбуваються, коли система автоматично вимикається на решту поїздки після надання водієві численних звукових і візуальних попереджень бути уважним.

У примітках до випуску оновлення програмного забезпечення 2022.44.30.5 зазначено:

«Повна версія автономного керування (бета) – для максимальної безпеки та підзвітності використання повного автономного керування (бета) буде призупинено, якщо буде виявлено неналежне використання. Неправильне використання — це коли ви або інший водій вашого транспортного засобу отримуєте п’ять «Примусових відключень автопілота». Відключення – це коли система автопілота вимикається на решту поїздки після того, як водій отримує кілька звукових і візуальних попереджень про неуважність. Відключення, ініційоване водієм, не вважається неналежним використанням і очікується від водія. Тримайте руки на кермі та будьте уважні. Використання будь-яких ручних пристроїв під час використання автопілота заборонено. Функцію FSD Beta можна видалити лише за допомогою цього методу призупинення, і вона буде недоступна приблизно два тижні».

Авто24: https://auto.24tv.ua/tesla_bude_avtomatychno_blokuvaty_avtopilot_neuvazhnym_vodiiam_n42968

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ Німеччині кількість електромобілів перевалила за мільйон
наступна статтяУ Туреччині можна обміняти українське посвідчення водія без іспитів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я