Tesla China оголосила про відкриття найдовшого маршруту для станцій Supercharger вздовж історичного Шовкового шляху в Китаї

0

Маршрут нагнітача охоплює трохи більше 3100 миль (5000 км) з 27 станціями. Tesla China оголосила про відкриття маршруту через свій офіційний акаунт у Twitter

Відео Тесли про найдовший у Китаї маршрут Supercharger зображує мандрівників, які проїжджають історичними місцями “для відродження історичних билин”. Команда суперкомпресорів Tesla China зосереджена на розширенні охоплення водіїв Tesla шляхом розміщення станцій у найбільш захоплюючих місцях. Наприклад, на початку цього року команда Supercharger оголосила маршрут, що веде в гори. Базовий табір Евересту.

Маршрут довжиною 3 тис. миль пролягає уздовж історичного Шовкового шляху Китаю від Жушань до Хоргоса. Історичний Шовковий шлях піднявся за часів китайської династії Хань (206 р. До н. Е. – 22 н. Е.). Він створив торгові мережі в країнах Центральної Азії, включаючи Афганістан, Казахстан, Киргизстан, а також сучасні Індію та Пакистан. Шлях також простягався до Європи.

У 2013 році президент Сі розпочав ініціативу Китаю «Пояс і шлях» (BRI), яка зараз широко відома як новий Шовковий шлях. BRI викладає план Китаю щодо будівництва залізниць, портів, автомагістралей та іншої інфраструктури, яка з’єднає Схід із Заходом. Щонайменше 100 країн виявили зацікавленість у новому Шовковому шляху.

G7 може планувати створити власний Шовковий шлях. Конкретні деталі планів G7 станом у цьому звіті не розголошувались.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я