Tesla Model 3 програла «німцям» в новому тесті EuroNCAP

0
295

Автор фото: фірма-виробник

Асоціація EuroNCAP, що вивчає безпеку сучасних автомобілів, опублікувала результати нових тестів. На цей раз випробувань зазнали системи допомоги водіям, і підсумок вийшов несподіваним: Tesla Model 3, яка пишається своїми системами, програла моделям «великої німецької трійки»

Перевірці підлягав асистент Highway Assist, що поєднує в собі функції адаптивного круїз-контролю і помічника контролю рядності. Якими саме способами EuroNCAP тестує роботу електроніки, поки не уточнюється, але випробування розділені на дві великі групи.

Перша – під назвою Assistance Competence – оцінює баланс між технічними можливостями систем і ступенем залученості водія в процес (випробувачі вважають, що електроніка не повинна дозволяти водієві відволікатися). Друга іменується Safety Backup і враховує здатність помічників вчасно відреагувати на критичну ситуацію. Оцінка автомобілів виставляється по чотирибальною системі – від «початкового» до «дуже хорошого» рівня. Tesla Model 3, яка позиціонується як один з найбільш технологічних автомобілів, заслужила оцінку «помірно», тобто дві зірки. Експерти назвали це «великим розчаруванням», пояснивши такі результати надмірною самостійністю бортової електроніки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two + 4 =