Tesla Model 3 програла «німцям» в новому тесті EuroNCAP

0

Автор фото: фірма-виробник

Асоціація EuroNCAP, що вивчає безпеку сучасних автомобілів, опублікувала результати нових тестів. На цей раз випробувань зазнали системи допомоги водіям, і підсумок вийшов несподіваним: Tesla Model 3, яка пишається своїми системами, програла моделям «великої німецької трійки»

Перевірці підлягав асистент Highway Assist, що поєднує в собі функції адаптивного круїз-контролю і помічника контролю рядності. Якими саме способами EuroNCAP тестує роботу електроніки, поки не уточнюється, але випробування розділені на дві великі групи.

Перша – під назвою Assistance Competence – оцінює баланс між технічними можливостями систем і ступенем залученості водія в процес (випробувачі вважають, що електроніка не повинна дозволяти водієві відволікатися). Друга іменується Safety Backup і враховує здатність помічників вчасно відреагувати на критичну ситуацію. Оцінка автомобілів виставляється по чотирибальною системі – від «початкового» до «дуже хорошого» рівня. Tesla Model 3, яка позиціонується як один з найбільш технологічних автомобілів, заслужила оцінку «помірно», тобто дві зірки. Експерти назвали це «великим розчаруванням», пояснивши такі результати надмірною самостійністю бортової електроніки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПоліція Полтавщини встановлює обставини ДТП, в якій загинула людина
наступна статтяСедан Geely Preface перейменований в Xingrui

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я