Tesla Model S може бути оснащений чотирма електродвигунами

0

Чотиримоторний Tesla Model S можливий, повідомляють інсайдерські джерела, але є деякі компроміси.

Через кілька днів після того, як тримоторний Tesla Model S Plaid 2022 року розпочав поставки в США, з’явився звіт про те, що можлива поява версії з чотирма двигунами.

Незважаючи на те, що Tesla оголосила, що нещодавно скасувала версію Plaid + Model S, джерело компанії заявило американському виданню MotorTrend, що виробник електричних автомобілів має бажання створити чотиримоторну версію, і такий транспортний засіб не може бути обговорюваним.

Очікувалося, що скасований тримоторний Plaid + отримає титул найшвидшого у світі прискореного серійного автомобіля, а Tesla заявляє, що модель досягне 100 км / год з місця за 1,99 секунди. Нещодавно випущений Model S Plaid робить спринт 0-100 км / год за 2,1 секунди, роблячи його таким же швидким, як і деякі гіперавто на кілька мільйонів доларів.

Створення чотиримоторного варіанта, ймовірно, дозволить Tesla взяти титул найшвидшого серійного автомобіля, додавши при цьому більш точне векторне регулювання крутного моменту, щоб забезпечити посилене зчеплення під час поворотів.

Джерело заявило, що можна встановити два електродвигуни на передню вісь Model S, крім двох двигунів, що живлять задні колеса. Однак компромісом може бути зменшена передня площа для зберігання (яку часто називають “ багажник ”, скорочення від передньої багажника), а також зменшена дальність руху.

Враховуючи, що тяга вже є перешкодою для Tesla, будь-яка потенційна перевага в додаванні четвертого електродвигуна не змогла б бути повністю використана без використання шин вищого класу, орієнтованих на характеристики, що ще більше виснажить електричний діапазон автомобіля.

З наближенням 10-го року випуску Model S, ймовірно, Tesla вже розробляє свою заміну і може запропонувати чотиримоторну версію на новому транспортному засобі, щоб придушити зростаючу конкуренцію з боку таких гігантів, як General Motors та Volkswagen Group.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Кореї помічений оновлений Hyundai Palisade
наступна статтяRange Rover представив розтягнутий Evoque

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я