Компанія Tesla в Норвегії підняла ціни на зарядку Supercharger

0
253

Ціна збільшиться з 1,70 до 2,57 норвезьких крон (NOK) за кіловат-годину. Це зростання на 51%. Надалі Tesla буде щоквартально міняти ціни на Supercharger, щоб забезпечити справедливі ціни по всій мережі Supercharger, пише в своєму звіті Евен Сандволд Роланд, менеджер зі зв’язків з громадськістю Tesla Norway.

Обіцяють, що в залежності від місця, ціни можуть як піднятися так і знизитися.

Саме по собі підвищення цін не дивно. Багато експертів, які працюють з швидкою зарядкою в Норвегії, вважають, що ціна, яку встановила Tesla, швидше за все, нижче собівартості. І навіть збільшення ціни на 50% все ще недостатньо для припинення субсидування. Можливе збільшення ціни має щось спільне з обіцяним відкриттям мережі для конкурентів. У будь-якому випадку, ціни Тесли все ще нижче, ніж у конкурентів.

Якщо припустити, що у Model 3 є 74 кВт * год доступною ємності акумулятора і зарядка від 10 до 80% на Supercharger V2 (150 кВт) займає 33 хв, вона заряджає майже 52 кВт * год з середньою потужністю 94,2 кіловат. Що ж буде, якщо ми спробуємо зарядити цю Теслу на зарядних станціях конкурентів?

Тесла увеличивает цены на зарядку

Порівняння цін швидкої зарядки в Норвегії

Доплата за час означає, що ціна утворена як платою за кВт * год, так і за час зарядки. Наприклад, Фортум бере 2,50 кр / кВт * год + 2 кр / хв. Це робиться для того, щоб водій швидше звільняв зарядну станцію.

Графік показує, що Tesla як і раніше пропонує своїм клієнтам цінову перевагу, але вона скорочується. А у Ionity як і раніше найвища ціна. Але у Ionity є багато тарифів. Бізнес-модель Ionity полягає в продажу доступу до мережі через виробника автомобілів і інших операторів зарядки. Тому фактична ціна зарядки у Ionity може бути значно нижче. Наприклад, клієнти Ford можуть заряджати свої Мустанги за 1,88 кр в перший рік володіння (потім ціна дещо підвищується).

Крім того, важко порівнювати суперчарджер і Ionity. Мережа зарядки Tesla значно більше, ніж у Ionity в Норвегії. Tesla керує 72 станціями Supercharger на всьому шляху до Фіннмарк (крайній північ Норвегії). У цьому році відкриється ще 30 станцій. Для порівняння, мережа Ionity складається тільки з 20 зарядних станцій, ще одна перебуває в стадії будівництва.

В цілому, різниця в цінах між більшістю операторів зарядки не дуже велика. Ті, у кого є автомобілі, які можуть заряджатися швидко, матимуть перевагу у операторів, у яких є компонент часу на додаток до компоненту кВт / год.

Тесла увеличивает цены на зарядку

Форд Мустанг заряджається на зарядці Ionity

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 − one =