Toyota запатентувала нові імена для майбутніх моделей

0
21

Патентне відомство США зареєструвало заявку концерну Toyota на два нових індекси – TX350 і TX500h. Поки японський бренд не розкриває, для яких моделей призначені запатентовані позначення. Ймовірно, нові індекси отримають майбутні кросовери преміальної марки Lexus.

Зареєстровані індекси оформлені в номенклатурному стилі моделей Lexus. У назвах преміальної «наступниці» Toyota літера X використовується для позначення позашляхової моделі, в той час як абревіатура «h» застосовується в разі використання гібридних технологій.

Таким чином, запатентована буквено-цифрова розкладка натякає на те, що майбутні кросовери Lexus отримають бензоелектричних силову установку на базі модифікованого V6 3.5, віддачу якого можуть скорегувати в бік збільшення. Передбачається, що кросовером з індексом TX350 замінять модель GX. З чуток, це буде позашляховик з несучим кузовом і семимісним салоном.

В кінці серпня повідомлялося, що компанія Lexus в найближчі роки може вивести на ринок найменший кросовер в лінійці, який буде поступатися за габаритами нинішньому UX. Підтвердженням цьому служить недавня заявка марки на реєстрацію товарного знаку LBX в Європі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

13 + 5 =