Цього року продажі електромобілів в Австралії зросли вдвічі

0
88

Офіційні дані про продажі нових автомобілів в Австралії, опубліковані 6 березня показують, що за січень та лютий 2021 року було продано 558 електромобілів, що на 105,1% більше, ніж за аналогічні місяці минулого року

Зростання могло б бути вищим, якби продажі Tesla були включені в офіційні дані. Хоча Tesla продає машини в Австралії з 2014 року, вона не надає щомісячних оновлень продажів.

Очолює електричний варіант автомобіля популярного невеликого позашляховика MG, MG ZS, який, як повідомляється, був проданий до кінця лютого. ZS легко перепередив Porsche Taycan (показано нижче), перший повністю електричний автомобіль від німецького виробника з 64 продажами до кінця лютого поза сильним місяцем, де 51 новий Taycans знайшов власників.

Porsche випустив суперників з різних міст, Mercedes-Benz, який за той самий період продав 52 свого повністю електричного позашляховика EQC.

Електричні брати та сестри Hyundai – седан Ioniq (35) та позашляховик Kona (31) принесли 66 повідомлень про продажі, в той час як шановний Leaf Nissan зафіксував 77 продажів, спрямованих на довгий хвіст, який включає Audi e-Tron (18 продажів), Jaguar i-Pace ( 12) та BMW i3 (11).

Загалом було зафіксовано 1769 електромобілів, проданих у 2020 році. Однак ексклюзивні дані підтвердили, що лише Tesla, яка не розкриває своїх продажних номерів, додала ще 3430 продажів, довівши загальну національну кількість продаж в Австралії до 5199, або близько 0,56 відсотків ринку нових автомобілів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

five + six =