У мережі показали одне з перших авто у Києві. Фото

0

Можна без перебільшення сказати, що з винайденням автомобіля почалася нова ера в історії людства. Науково-технічний прогрес кінця XIX – початку XX століття змінив світ.

Відправною точкою стало винайдення парової тяги. Вже потім настав період перших двигунів внутрішнього згорання, повних приводів, системи впорскування палива, ручних гальм та коробок передач.

З ім’ям Карла Бенца пов’язують початок ери автомобільних технологій. Цей німецький інженер вважається винахідником сучасного автомобіля. Цікаво, що назва “дизельний” двигун пов’язана з його творцем Рудольфом Дизелем.

На території України перше авто з’явилося в Одесі. Новинку придбав собі Василь Навроцький, редактор “Одеського листка”.

У мережі жз’явилися раритетні фото одного з перших автомобілів у Київській області. Свідчення опублікувані лише у 2019 році у книзі “Як я їх пам’ятаю” Галини фон Мекк, доньки заможного барона Миколи фон Мекка. Це була німецька машина марки Daimler Phoenix 8HP. Ймовірно, фотографія зроблена у 1898 році у селі Копилів Макарівського району Київської області. На ній зображена літня садиба фон Мекків, за кермом сидів сам барон.

Daimler Phoenix 8HP фон Мекків навряд чи був найпершим автомобілем, що з’явився на Київщині. За рік до того, у 1897 році, у газеті “Киянин” вийшла захоплена стаття, в якій очевидці розповідали про те, як на вулицях Подолу вперше побачили авто.

У мережі показали одне з перших авто у Києві. Фото
У мережі показали одне з перших авто у Києві. Фото

Оглядач: У мережі показали одне з перших авто у Києві. Фото (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗ’явились перші шпигунські фотографії інтер’єру електричного Mercedes-Benz G-Class
наступна статтяRezvani представив новий позашляховик Vengeance

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я