У мережі показали одне з перших авто у Києві. Фото

0

Можна без перебільшення сказати, що з винайденням автомобіля почалася нова ера в історії людства. Науково-технічний прогрес кінця XIX – початку XX століття змінив світ.

Відправною точкою стало винайдення парової тяги. Вже потім настав період перших двигунів внутрішнього згорання, повних приводів, системи впорскування палива, ручних гальм та коробок передач.

З ім’ям Карла Бенца пов’язують початок ери автомобільних технологій. Цей німецький інженер вважається винахідником сучасного автомобіля. Цікаво, що назва “дизельний” двигун пов’язана з його творцем Рудольфом Дизелем.

На території України перше авто з’явилося в Одесі. Новинку придбав собі Василь Навроцький, редактор “Одеського листка”.

У мережі жз’явилися раритетні фото одного з перших автомобілів у Київській області. Свідчення опублікувані лише у 2019 році у книзі “Як я їх пам’ятаю” Галини фон Мекк, доньки заможного барона Миколи фон Мекка. Це була німецька машина марки Daimler Phoenix 8HP. Ймовірно, фотографія зроблена у 1898 році у селі Копилів Макарівського району Київської області. На ній зображена літня садиба фон Мекків, за кермом сидів сам барон.

У мережі показали одне з перших авто у Києві. Фото

Daimler Phoenix 8HP фон Мекків навряд чи був найпершим автомобілем, що з’явився на Київщині. За рік до того, у 1897 році, у газеті “Киянин” вийшла захоплена стаття, в якій очевидці розповідали про те, як на вулицях Подолу вперше побачили авто.

У мережі показали одне з перших авто у Києві. Фото
У мережі показали одне з перших авто у Києві. Фото

Оглядач: У мережі показали одне з перших авто у Києві. Фото (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗ’явились перші шпигунські фотографії інтер’єру електричного Mercedes-Benz G-Class
наступна статтяRezvani представив новий позашляховик Vengeance

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я