У Швейцарії винайшли акумулятори для електромобілів, які заряджаються всього за 72 секунди

0

Цей акумулятор дуже перспективний, але до його виходу на ринок ще дуже далеко. Наразі мова йде про експериментальні зразки.

Мрією будь-якого водія електромобіля залишається можливість зарядити батарею за кілька секунд. Ця мрія, яку плекають і підживлюють кілька багатообіцяючих оголошень про «швидку зарядку», зроблених в останні роки, все ще здається далекою від реальності серійних автомобілів, навіть якщо час зарядки вже набагато коротший, ніж у минулому.

Сьогодні швейцарський стартап Morand обіцяє, що його акумулятор eTechnology здатний заряджатися до 80% всього за 72 секунди. Трохи більше двох хвилин займе повна зарядка. Випробування, проведені на прототипі акумулятора ємністю 7,2 кВт/год, показали, що навіть зарядка до 98% (900 A/360 кВт) займає лише 120 секунд.

Однією з інших переваг, на яку посилається молода швейцарська компанія, є те, що вона використовує менше критичної сировини, такої як літій і кобальт. Акумулятор Morand eTechnology використовує невелику кількість літію, але переважно алюміній, графен і вуглець.

Проте, перш ніж ви побачите ці батареї в автомобілях, а також у дронах, електровелосипедах, електросамокатах, тракторах і локомотивах, може пройти деякий час. Morand справді спроєктував і розробив цю батарею eTechnology, але він все ще шукає інвесторів і партнерів для промислового виробництва продукції, кінцева вартість якої повинна дорівнювати вартості літій-іонних батарей.

Авто24: https://auto.24tv.ua/u_shveitsari_vynaishly_akumuliatory_dlia_elektromobiliv_yaki_zariadzhaiutsia_vsoho_za_72_sekundy_n42044

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНовий Audi Q6 E-Tron: що про нього відомо
наступна статтяУ США значно зменшився інтерес до електромобілів Tesla

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я