У вересні в Україні реєстрація автомобілів з електричним приводом зросла на 16 відсотків

0

Реєстрації автомобілів з електричним приводом за 9 місяців 2021 року

Як повідомляє Федерація автопрому України на основі даних МВС, у вересні було зареєстровано 846 легкових автомобілів з електричним приводом. Відповідно, ринок виріс на 16,4% у порівнянні з серпнем та на 28% порівняно з минулорічним показником.

У результаті, за 9 місяців було зареєстровано 5854 автомобілі з електричним приводом, що на 7,8% перевищило результати аналогічного періоду у минулому році. При цьому частка нових електромобілів поступово зростає та складає вже 12,8%.

Перше та друге місце традиційно займають Nissan і Tesla відповідно. Але продажі цих брендів поступово скорочуються вже не перший місяць (порівняно з результатами минулого року). Натомість українці все частіше віддають перевагу іншим автовиробникам. Наприклад, Chevrolet за цей рік наростив частку ринку більш ніж вдвічі. Приріст продажів показали також Renault, Volkswagen, Hyundai, Audi, Mercedes-Benz.

* Під реєстраціями рахували кількість первинних реєстрацій та реєстрацій легкових електричних автомобілів, привезених із-за кордону по посвідченню митниці або ВМД. Не ввійшли до статистики перереєстрації та тимчасові реєстрації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяChevrolet дражнить новим відео: у Silverado EV буде великий скляний дах
наступна статтяНовий Ford Ranger переодягнувся в камуфляж

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я