Українець встановив рекорд швидкості на озері Боневіль у США

0

На знаменитих швидкісних змаганнях Bonneville Speed Week на озері Боневіль у США, українець Сергій Малик на електробайку Delfast Dnepr зміг розвинути рекордну швидкість 172,5 км/год. Це вже третій рекорд на рахунку спортсмена.

Інформація опублікована на сторінці компанії Delfast у Facebook. Електробайк Delfast-Dnepr Electric розроблений на основі мотоцикла “Дніпро”. Ідеологом та творцем байку є Сергій Малик, котрий уже має досить великий досвід у створенні такої техніки.

Байк має електромотор потужністю до 68 к.с., а в піковому режимі він здатний видавати до 136 к.с. Живлення для нього забезпечує батарея місткістю 12 кВтг. На озері Боневіль Сергій Малик встановив новий світовий рекорд швидкості – 107,2 миль/год (172,5 км/год).

Нагадаємо, що у 2017 році на фестивалі у Боневілі Сергій Малик встановив світовий рекорд швидкості на мотоциклі “КМЗ Дніпро МТ”. Він виявився найшвидшим у класі 650 М-РВG, показавши максимальну швидкість 73,041 миль/год (116,86 км/год). Попередній рекорд у цьому класі – 51,41 миль/год (82,74 км/год) – був установлений на мотоциклі Harley-Davidson у 2007 році та протягом 10 років був непереможним.

Під час 70-го ювілейного тижня швидкості Bonneville Speed Week у 2018 році Сергій Малик встановив ще один рекорд на спеціально підготовленому електричному мотоциклі Dnepr Electric, досягнувши швидкості 103,995 миль/год (167,36 км/год).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВітчизняна спецтехніка а базі Peugeot, Citroеn та Opel зможе вирушати на експорт у країни ЄС – виробник отримав міжнародний сертифікат
наступна статтяКаплевидний кемпер – нове рішення для власників електрокарів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я