Українські перевізники проводять дзеркальну блокаду поблизу польського кордону: кого блокують

0

Сьогодні, 15 лютого, українські перевізники розпочали мирну акцію протесту біля міжнародного пункту пропуску “Ягодин — Дорогуськ”. Основні гасла протестувальників: “Вільний рух для обох сторін”, “Стоп блокаді на кордонах”.

Акція протесту проводиться у відповідь на дії польських фермерів. До кордону, як повідомляє “Суспільне Луцьк ” прибуло 15 вантажівок українських перевізників і орієнтовно 20 легкових авто.

Наші перевізники планують зупиняти й перешкоджати руху Україною польським вантажівкам, які об’їжджають загальну чергу на пункті пропуску “Дорогуськ-Ягодин”. На виставлених вздовж дороги магістральних тягачах усі гасла двомовні – українською мовою зверху та польською знизу.

Акція протесту мирна, погоджена. На місці дислокації автотранспорту українських водіїв чергує поліція. Порушень громадського порядку та Правил дорожнього руху з боку протестувальників не зафіксовано.

Українська сторона закликала протестантів на іншому боці кордону з-поміж польських фермерів припинити блокаду кордону. Відповіді поки не отримано. Наші стоять. Про тривалість цієї акції офіційних повідомлень немає, але з розмов перевізників можна зробити висновок, що вони будуть стояти на кордоні до 10 березня – допокистоятимуть польські фермери з іншого боку кордону.

Жодних агресивних дій до польських перевізників та вантажів, що ними перевозяться, наші водії не застосовували. Все чинно, доброзичливо, але з твердих позицій. Першу фуру з польською реєстрацією наші протестувальники зупинили на під’їзді до МАПП “Ягодин”. Протримавши польського колегу протягом години, українські водії дозволили йому їхати додому.

 

Експерти вважають блокування українського кордону польськими фермерами надуманими. Аграрії таким чином вибивають собі послаблення від уряду. Вони не хочуть впровадження Green Deal, імпорту сільськогосподарської продукції з України та вимагають підтримки тваринництва.

І замість того, щоб блокувати урядові інститути та відомства, як це роблять фермери Франції, Іспанії та ряду інших європейських країн, польські аграрії заблокували дороги на підході до пунктів пропуску на польсько-українському кордоні.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Україні зареєстрували перший автомобіль, надрукований на 3D-принтері
наступна статтяToyota презентувала оновлений Yaris

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я