Не тільки Tesla: Хорватський автовиробник створює по справжньому дивовижні електричні гіперкари. Відео

0

В Інтернеті з’явився документальний фільм під назвою Welt (світ, світовий) в якому докладно розповідається про те, що ж рухає хорватським автовиробником – компанією Rimac.

Автовиробник відомий всьому світу своїми швидкими електричними гіперкарами.

Хорватська компанія почала свою роботу в столиці Хорватії, місті Загреб. З невеликої фірми, Rimac перетворився в галузеву ікону з більш ніж 700 співробітниками всього за десять років.

Звичайно, Rimac в даний час є ключовим гравцем на ринку електричних суперкарів, але раніше все було інакше. Засновник і генеральний директор компанії Мате Рімак народився в Боснії, де автомобілів практично не існувало, але після того, як на його батьківщині почалася війна, він і його родина втекли до Німеччини.

Все почалося з того, що двигун внутрішнього згоряння в його BMW 3 серії 1984 року вирішили перестати працювати. Замість того, щоб просто не помітити мотор, Рімак перетворив автомобіль в електромобіль. Після встановлення на своєму творінні безлічі рекордів FIA і Гіннеса, ідея про створення повністю електричного транспортного засобу явно стала дороговказною.

«Я хотів показати, що електромобілі не обов’язково повинні бути повільними, нудними і потворними», – сказав засновник і генеральний директор Rimac Мейт Rimac .

Переживши кілька важких часів, хорватський автовиробник тепер може створювати по справжньому дивовижні електричні гіперкари.

Коли ви бачите динамічні характеристики гіперкару C_Two, стає зрозуміло, що хорватська компанія все робить правильно. Чотири електродвигуни автомобіля розвивають в цілому 1914 кінських сил, що розганяє його до 100 км / год всього за 1,85 секунди. Максимальна швидкість дорівнює 412 км / ч.

Всього за десять років хорватський автовиробник налагодив партнерські відносини з провідними представниками автомобільної промисловості, такими як Aston Martin, Porsche і Hyundai.

З цими зв’язками неможливо сказати, чого Rimac зможе досягти в наступне десятиліття, але одне можна сказати напевно. Майбутнє виглядає шокуюче швидким.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяNissan оголошує про старт продажів Nissan Qashqai 2020 го модельного року
наступна статтяСтартувало виробництво першого електроавтомобіля Volvo

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я