В Україні діють нові правила отримання номерних знаків для автомобілів

0
947

Відтепер в Україні отримати номери для автомобіля можна за новими правилами. Також під час реєстрації, перереєстрації, технічному огляді та знятті транспортного засобу з огляду огляд авто стане простішим.

Номери для автомобіля відсьогодні можна отримати онлайн, якщо відправити заявку в електронному кабінеті водія. Також залишити запит на отримання номерного знаку можна в Єдиному державному порталі адміністративних послуг. Як повідомляє служба зі зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ, нові правила почали діяти з 16 грудня 2020 року.

За повідомленням, такий порядок отримання номерів сприятиме запобіганню відчуження автомобілів у власників, тому що дані просто знайти в Державному реєстрі боржників.

А ви знаєте, що :

Раніше парламентом України було підтримано введення закону про покарання за розсилку спаму. Зараз особи, що розсилають повідомлення, які не цікавлять адресата, можуть запасатися коштами, оскільки передбачено штрафи в розмірі 1,7-3,4 тисячі гривень за розсилку інформації, яку людина отримувати не бажає. Під дію нововведення потрапляють також і ті особи, які не дають можливості відмовитися від надсилання непотрібних листів як для фізичних, так і для юридичних осіб. Якщо фізичній чи юридичній особі надсилають спам, проте вона не давала згоди на його отримання, відправнику також передбачений штраф. Розмір стягнення становить 3,4-8,5 тисяч гривень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

five + 14 =