В Україні у серпнмі збільшилася реалізація автомобілів на 23%

0
купити продати авто
купити продати авто

Як повідомляє AUTO-Consulting, у серпні всіма операторами авторинку в Україні було реалізовано 8.4 тис. нових легкових автомобілів, що на 23% більше, ніж роком раніше

Таким чином, авторинок продовжує набирати темпи, хоча в порівнянні з рекордним липнем кількісні показники в серпні трохи знизилися (-14%). Однак серпневий результат став рекордним з 2013 року, що говорить про чіткий курс на відновлення авторинку, який спостерігається всі останні місяці 2021 року.

Конкурентна боротьба в серпні принесла відразу кілька несподіванок. Лідером в серпні стала Renault, якій на лічені одиниці вдалося випередити Toyota

Додав у продажах і Nissan і тепер цей бренд на 4-му місці в Україні. Продовжує набирати популярність і Mitsubishi. Японський виробник в серпні став №6 за підсумками продажів і випередив Volkswagen.

На тлі сезонного спаду продажів в серпні, в порівнянні з дуже активним липнем, зростання продажів було зовсім у небагатьох брендів. Серед них – це Peogeot (+ 1,5%), Opel (+ 6,3%), але рекордсменом зі зростання продажів в Топ-20 став Haval, який додав відразу 39% в продажах.

У серпні відбулася і ще одна знакова подія: продажі Ford і Opel зрівнялися. Так уже бувало в історії авторинку, але позиції Ford в останні роки були значно потужніші. Тепер же Opel набирає силу і наздогнав головного конкурента.

У стані преміальних брендів серпень традиційно досить слабкий місяць. Не став винятком і 2021 рік. Майже всі бренди фіксували спади продажів, а група лідерів вишикувалася дуже купчасто – один за іншим з невеликими відмінностями в кількості.

За підсумками 8 місяців 2021 року автодилерами вже було реалізовано майже 67 тис. нових легкових автомобілів, що на 27% більше, ніж рік тому. З такими хорошими темпами український авторинок і входить в новий бізнес-сезон осені 2021.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВипуск автотранспортних засобів в Україні у серпні скоротився на 21%
наступна статтяRenault Trafic перетворили в кемпер Acorn Van Big City

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я