В Україні знайшли дешевий німецький мотоцикл в упаковці – йому 47 років

0

Рідкісний німецький мотоцикл MZ TS 250 знайшли в Україні в заводській упаковці. Це так звана капсула часу – за 47 років (транспортний засіб 1976 випуску) на ньому не проїхали жодного кілометра.

Про знахідку повідомив блогер Roma Urraco у Facebook. Конкретний екземпляр MZ TS 250 1976 виробництва примітний тим, що знаходиться в заводській упаковці. Транспортний засіб так і не витягли із дерев’яної рами.

У такому стані мотоцикл простояв 47 років. Виглядає він майже як новий, хіба що помити та виконати необхідне технічне обслуговування. Протягом майже півстоліття транспортним засобом не користувалися.

MZ TS 250

Пробігу немає, на мотоциклі ніхто не їздив. На одометрі зафіксовано цифру 2 милі. Однак це заводський, технічний пробіг.

Для України цей мотоцикл із НДР – рідкісний транспорт. Прилади, які розмічені в милях, говорять про те, що він не був призначений для нашого ринку.

Модель досить дешева – сьогодні на європейській вторинці такі MZ TS 250 можна купити від 2000 євро. Щоправда, продають їх із пробігом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАнонимный видеочат: Откройте для себя мир общения с помощью Camloo.com
наступна статтяКак купить культовый табак для кальяна на Tabacoff.ua: руководство для истинных ценителей курения

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я