В Європі з’явилася перша і поки єдина паркувальна зона платинового статусу

0

Стоянка розташована біля кордону Румунії з Угорщиною вздовж ключового коридору на шосе A1 у повіті Тіміш, Румунія. Платинове паркування вантажівок у цьому місці стало можливим завдяки спеціальному фінансуванню ЄС.

Адвокація міжнародної Асоціації перевізників IRU забезпечила виділення 750 мільйонів євро з бюджету ЄС на розвиток і модернізацію безпечних і безпечних паркувальних зон. Це фінансування уможливило інвестиції в першу в Європі сертифіковану парковку для вантажівок Dekra Platinum.

Сертифікація Dekra означає відповідність суворим європейським стандартам безпеки, встановленим правилами ЄС. Сертифікація Dekra Platinum гарантує найвищий рівень безпеки та безпеки паркінгу.

Побудова надійної мережі безпечних і захищених місць для паркування вантажівок по всій Європі сприятиме процвітанню європейського транспортного сектору, одночасно покращуючи умови праці водіїв і підвищуючи безпеку на дорогах.

 

Тут організована охорона 24/7: вся стоянка цілодобово охороняється навченим персоналом, який займається відеоспостереженням. Встановлено близько 160 камер, що забезпечують комплексне відеоспостереження з розпізнаванням реєстраційних номерів транспортних засобів.

Створено 86 місць, з яких 13 місць призначені для рефрижераторів. Там встановлені трифазні розетки для холодильних установок.

На парковці є санвузли, душові, пральні та сушильні машини, ресторан, магазин. До речі, весь об’єкт працює на електроенергії, отриманій від енергії вітру.

Є дві зарядні станції для електромобілів, вони доступні за межами охоронної зони, що дає змогу зарядки транзитному транспорту. Кожен станція має потужність 185 кВт.

 

Відсутність безпечних і захищених місць для паркування вантажівок по всій Європі є серйозною проблемою. В ЄС доступно 300 000 паркувальних місць для вантажних автомобілів із суттєвою нестачею 100 000 місць для задоволення загального попиту.

При цьому із згаданого числа доступних стоянок тільки 7000 місць, або менше 3% існуючих паркувальних місць в ЄС, знаходяться в сертифікованих безпечних зонах.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяNissan Rogue отримав версію для бездоріжжя
наступна статтяMV Agusta випустить лише 500 штук Superveloce 1000 Serie Oro

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я