Порушив ПДР – отримав повідомлення через СМС: в Україні працює сервіс про автоматично зафіксовані порушення ПДР

0
676

В Україні завдяки СМС можна отримати інформацію про автоматично зафіксовані порушення ПДР. У повідомленні буде ідентифікатор для доступу до інформації на сайті МВС, де можна ознайомитися із зображенням або відеозаписом порушення.

Кабмін постановою від 3 березня 2021 р. № 180 затвердив Порядок безоплатного надання інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, особам, за якими зареєстровано транспортні засоби, та/або безпосереднім користувачам таких транспортних засобів.

Про це повідомляє сайт Liga.

Інформацію може отримувати фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспорт, чи належний користувач авто, якщо про нього внесено відомості до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Відповідальна особа за бажанням звертається до територіального сервісного центру МВС незалежно від реєстрації місця проживання або реєстрації транспортного засобу з відповідною заявою. В ній треба зазначити спосіб отримання інформації, який вона забажає, та абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв’язку або адресу електронної пошти.

У повідомленні про порушення ПДР, зафіксованого в автоматичному режимі, буде міститися така інформація:

  • орган, яким ухвалено рішення про накладення стягнення за адміністративне правопорушення;
  • найменування посади, прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) особи, яка винесла постанову про адмінправопорушення;
  • дату ухвалення такого рішення (винесення постанови);
  • статтю КпАП, вимоги якої порушено;
  • ідентифікатор для доступу до інформації, розміщеної на офіційному вебсайті МВС.

Інформація про порушення розміщується для ознайомлення на офіційному сайті МВС. Відомство забезпечує доступ до пошуку інформації із зазначенням номерного знака транспортного засобу, серії і реєстраційного номера бланка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. У разі відсутності зазначеної інформації сервіс надає відповідне повідомлення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

2 × four =