Шмигаль: В Україні буде посилена боротьба проти нелегального обігу пального

0
142

Для цього планують створити лабораторні дослідження його якості, перевірять дотримання вимог закону та залучать правоохоронців.

Зокрема, Держмитслужба, Держпродспоживслужба та Держекоінспекція мають подати до Кабміну пропозиції щодо здійснення лабораторних досліджень якості пального. Також ці органи мають подати пропозиції щодо створення державної системи якості пального.

Про це на своєму Telegram-каналі розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Антимонопольний комітет має провести перевірку дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час реалізації світлих нафтопродуктів.

За участю представників нафтогазової галузі, профільних асоціацій, органів місцевого самоврядування, ДФС, ДСНС, Нацполіції та інших уповноважених органів, активізують діяльність робочих груп та проведуть спільні заходи для боротьби з нелегальним обігом пального в Україні.

“Споживачі повинні мати доступ до якісного та доступного пального. Активізуємо діяльність міжвідомчих робочих груп в областях для проведення заходів із метою боротьби з нелегальним обігом пального. Ці та інші питання обговорив сьогодні на нараді за участю представників Мінекономіки, Мінрегіону, Офісу президента, Антимонопольного комітету, Нацполіції, ДСНС та інших уповноважених органів”, – розповів Шмигаль.

Він також зазначив, що робочі групи проводять щоденний моніторинг цін на пальне в кожному районі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

twenty − eight =