У Франції дилери пропонують Renault Zoe майже зі сто відсотковою знижкою

0

Автомобільний ринок до недавнього часу вважався одним з найміцніших

Постійний попит на транспортні засоби викликав багато пропозицій з боку виробників. Ніхто не міг передбачити, що це зможе змінитися в один момент.

Пандемія коронавируса торкнулася, мабуть, всі сфери життя. Перельоти, туризм, підприємства харчування, дозвілля та розміщення – всі ці сегменти зіткнулися з величезною хвилею кризи. Процвітати за ці півроку стали тільки аптеки і лікарні, де люди годинами стояли в чергах за масками і антисептиками.

Автомобільний світ теж переживає важкі часи. Хоча багато автовиробників намагаються налагодити виробництво і підвищити попит на свою продукцію. Нагадаємо, що ще пару місяців назад на автомобільному ринку почав відзначатися зростання попиту на машини. Однак, в цей список не входили електрокари. Компанії, які в даний час випускають подібні транспортні засоби, намагаються спровокувати підвищення попиту зовсім нестандартними методами.

Renault Zoe. Виробник з Франції не так давно випустив на ринок електричний автомобіль Zoe. Через маленького попиту в Європі у дилерських центрах стали пропонуватися знижки, які часом можуть доходити до 100%. Тільки уявіть – отримати сучасний електрокар від відомого бренду абсолютно безкоштовно.

На ринку потрібно було в терміновому порядку простимулювати попит, в іншому випадку, модель б прибрали з продажу. Автори цієї ідеї з Німеччини домоглися свого, сьогодні в Європі цією пропозицією і діючою знижкою зацікавлене більше 3000 чоловік. У німецьких дилерських центрах після пандемії встигли оформити вже більше 300 угод, що стосуються придбання Renault Zoe.

Прикладом Німеччини вирішила наслідувати і Франція. Програма теж спрямована на електрокар Zoe. Нещодавно виробник повідомив, що оснастить своїми транспортними засобами ціле місто абсолютно безкоштовно. Вибір компанії припав на невелике поселення Аппі, розташоване в горах. Зауважимо, що місцеве населення складає всього 24 людини. Люди, що живуть там, гостро потребують транспортних засобах. Виробник вирішив в рамках програми роздати всім жителям по автомобілю на безкоштовній основі.

Натомість потрібно тільки одне – вони повинні вести щоденник вражень і ділитися ними з співробітниками компанії. Робиться це для того, щоб помилки або недоліки, які будуть знайдені в процесі експлуатації, можна було усунути в майбутньому. Подібний випадок є першим в світі. Можливо, деякі виробники впровадять такі ж умови і програми, щоб покращувати якість транспортного засобу.

Подібні акції не будуть тривати все життя. Спрямовані ці програми на підвищення попиту на ринку і поліпшення якості автомобілів. У деяких жителів Німеччини та Франції ще є всі шанси заскочити в останній вагон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНовий Ford Bronco готовий терпіти знущання важким бездоріжжям. Відео
наступна статтяКомпанія Tesla пообіцяла змінити світ новими батареями

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я