Вивчення правил ПДР з Green Way

0

Щороку тисячі українців прагнуть отримати водійське посвідчення. Цього неможливо зробити без навчання в автошколі та проходження фінального тестування. Швидкість опанування правил дорожнього руху залежить від навчальної програми. Компанія Green Way пропонує дистанційне навчання та можливість пройти тести ПДР 2022 у віддаленому форматі. Питання складають на основі тих, які здають студенти в автошколі.

Особливості навчання ПДР з сервісом Green Way

Безпека на дорозі у багатьох випадках залежить від відповідальності водія. Дотримання правил дорожнього руху допомагає зберегти життя водію та пасажирам. Сьогодні навчання ПДР можна здійснювати у віддаленому режимі. Компанія Green Way однією з перших запустила сервіс з вивчення правил для водіїв. Тести, представлені на платформі, повністю відповідають відповідають вимогам Головного сервісного центру МВС України.

Матеріали, додані на сайт, допомагають якісно підготуватися до здачі теоретичної частини екзамену. Сервіс пропонує цілодобовий доступ до навчальних посібників, підручників, довідників. Великого значення для успішного навчання надає доступ до тестів. Студентам пропонують тотожні завдання до тих, які вони проходять у автошколі. Навчатися можна де завгодно без прив’язки до часу, головне — мати доступ до мережі інтернет. До програми тестів входить:

  • понад 60 тем з вивчення правил дорожнього руху;
  • основи безпеки руху;
  • основи прав водія;
  • надання першої домедичної допомоги;
  • визначення технічного стану транспортного засобу;

Загалом програма тестування складає 2500 запитань. Доступ до матеріалу можливий з комп’ютера та мобільних пристроїв. Студенти отримують інформацію про рейтинг, можуть відстежувати свої успіхи та порівнювати їх з досягненнями інших учасників.

Чому варто зареєструватися на сайті Green Way

Щоб користуватися навчальними матеріалами, потрібно створити акаунт на сайті Green Way. Реєстрація дозволяє навчатися, проходити повторне тестування з окремих тем, відпрацювати реальний тест на складання іспиту з ПДР. У ньому зібрано теоретичні питання, ілюстрації. Купівля Pro-акаунта дозволяє відкрити доступ до всіх екзаменаційних білетів, що знаходяться у базі.

Реєстрація платного акаунта можлива за кількома тарифами. Це дозволяє заощадити кошти. Студенти, які успішно проходять тестування на в школі Green Way, також проходять їх у автошколі з першого разу. Сервіс пропонує вигідні умови співпраці і для викладачів. Детальніше можна дізнатися на сайті компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяAlfa Romeo представила гібридні кросовери Tonale
наступна статтяВ Україні визначили “Авто року 2022”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я