Двері гоночного автомобіля BMW злітають зі швидкістю 280 кілометрів на годину на Нюрбургринзі. Відео

0

Штифти капота, які часто зустрічаються на гоночних автомобілях, призначені служити захисними пристроями при відмові головної засувки капота. Останнє, що хоче будь-який гонщик – це закрити лобове скло великим капотом в середині гонки. Це може призвести до аварії, і це страшно і для аеродинаміки автомобіля. Шпильки також тримають капот на машині, якщо фіксатор виходить з ладу, чого не можна сказати про пасажирські двері гоночного автомобіля BMW на Нюрбургрінзі.

Нове відео, опубліковане на YouTube-каналі знаменитої траси, показує як гонщик, який входить до складу гоночної команди Setra Motorsport, летить по трасі зі швидкістю 280 км на годину. Відео починається з того, що двері вже починають відокремлюватися від автомобіля :

Хвиляста поверхня колії ще більше відокремлює їх, проїжджаючи Porsche 911 із синіми смугами. Однак, коли BMW починає рухатися по невеликій кривій ліворуч, двері пасажира розриваються відразу після проходження Porsche.

Двері трохи хитаються у своїй рамі, перш ніж зникнути з гучним криком. Ви можете спостерігати, як водій ще раз кидає погляд, перш ніж дивитись знову на отвір в авто. Потім водій перевіряє дзеркала заднього виду, коли він починає гальмувати, ймовірно, шукаючи двері, чи не спричинило це інцидентів на трасі. Це було не так далеко попереду Porsche в момент відкриття дверей, і це могло легко стати проблемою для інших на трасі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНа Донеччині слов’янські поліцейські розслідують ДТП з трьома постраждалими
наступна статтяУ Кам’янець-Подільському районі поліцейські встановлюють обставини ДТП, у якій травмувалось двоє чоловіків

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я