Які суперкари можуть їхати найдальше на одному баку – порівняння

0
402

Коли створюються суперкари, економія палива є, мабуть, найменшим пріоритетом

Ефективність та дизайн, швидше за все, вгорі списку, маючи на увазі одну мету – бути найпотужнішим, найбільш привабливим для водія та найкрасивішим у класі.

Але це не означає, що володіння суперкаром означає кілька поїздок на АЗС. У цьому класі є приклади, які дійсно можуть зайти далеко за один повний бак і CompareTheMarket.com створив список порівняння.

Ferrari SF90 Stradale очолює список з пробігом 1115 кілометрів (693 милі). Не будьте здивовані : гібридний суперкар може працювати лише за допомогою акумуляторів, скориставшись рекуперативним гальмуванням, щоб зарядити 7,9 кВт-год літій-іонний акумулятор.

Як і у випадку з Ferrari, Honda NSX або Acura NSX у Сполучених Штатах також працює за допомогою електродвигунів. Хоча електродвигуни в основному використовуються для векторизації крутного моменту, NSX також може працювати в режимі чистого електромобіля, хоча і лише на смішну відстань. Тим не менше, цього достатньо для того, щоб японський суперкар посів друге місце у списку CompareTheMarket.com з дальністю 745 км (463 милі).

Третє місце посідає Audi R8 Coupe, яка тут також є негібридною моделлю, що має найбільший пробіг на 728 км. Хоча ї паливна ефективність 8,8 км / л  трохи поступається Ferrari Roma – його більший паливний бак дозволяє німецькому суперкару рухатися далі.

Щоб скласти список, портал CompareTheMarket.com був простим. Веб-сайт використовував рекламовану витрату палива нинішніх суперкарів на ринку, які легко доступні на офіційних веб-сайтах автовиробників. Потім вони порівнюються з місткістю паливного бака, щоб розрахувати їх очікуваний діапазон.

Само собою зрозуміло, ці цифри призначені лише для порівняння. Ефективність палива та запас ходу все ще залежатимуть від кількох факторів, таких як стиль водіння, клімат та навантаження транспортного засобу, серед інших, тому реальні пробіги все ще можуть відрізнятися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

3 × two =