Honda не буде продавати суперкар NSX на австралійських ринках з наступного року

0

Honda NSX принесла багато обіцяла для світу суперкарів після випуску Honda NSX в 2016 році. Останній приклад не просто повернув загальноприйняте ім’я, але й потік гібридної технології гіперкарів на суперкар. Незважаючи на високі початкові показники, низькі показники продажів означають, що японський автовиробник не буде продавати автомобіль на австралійських ринках з наступного року.

Ця новина з’являється, коли Honda Australia переходить від своєї дилерської установки до централізованої моделі. При реструктуризації своєї бізнес-стратегії NSX не буде єдиною жертвою – Jazz і City зіткнеться з такою ж долею.

“Інформацію про модель NSX було видалено з веб-сайту кілька тижнів тому, оскільки розміщувати нове замовлення на NSX вже неможливо”, – заявив представник Honda Australia.

Після того, як у 2012 році поточна модель була представлена ​​як концепція, вона зігріла серця шанувальників Honda у всьому світі.

Золотий суперкар повернувся як повнопривідний гібрид із 572-сильним (427-кіловат) 3,5-літровим двигуном V6 з двома турбонаддувами, підключеним до трьох електродвигунів та коробкою передач з подвійним зчепленням. Незважаючи на те, що він був набагато важче оригіналу завдяки доданій гібридній технології – ваги в 1724 кілограми, – отримав неймовірно низький центр ваги автомобіля, великі числа притискної сили та системи векторизації крутного моменту служать для приховування зайвої маси.

Навіть з такою багатоповерховою історією всі добрі речі повинні завершуватися, а для Австралії це означає вирок по NSX.

Японський автовиробник перейде на фіксовану модель ціноутворення в липні 2021 року, на всіх автомобілях буде одна ціна, що не підлягає обговоренню, встановлена ​​Honda Australia. Як би це не було прикро, цифри продажів були настільки низькими, що ми б зробили ставку, що більшість клієнтів не помітять відсутності суперкара.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяVolkswagen перевів нові хетчбек і універсал Golf на газ
наступна статтяВиробництво суперкара De Tomaso P72 буде налагоджено на території США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я