Як часто треба змінювати автомобільне мастило взимку: важливі правила для водіїв

0

Що спадає автомобілісту на гадку, коли він чи вона думає про підготовку машини до зими? Необхідність змінити гуму, придбати новий омивач для вітрового скла, щоб не замерзало, профілактика гальм. Все це правильні питання. Але подбати треба також про моторне мастило.

Як вказує автоблог GoWrench, холодна погода впливає на в’язкість цієї важливої рідини. А отже у зимові місяці мастило доводиться міняти частіше.

Всесезонне мастило

Чи доведеться вам змінювати мастило повністю, залежить від того, яким його типом ви користуєтесь впродовж року. Наприклад, якщо ви використовуєте олію 20W-50 цілий рік, ви можете подумати про перехід на більш в’язке 5W-30 в період з листопада до березня. Якщо ж ви перейдете на занадто рідкий засіб, він може не забезпечити ваш двигун необхідною змазкою, а це може призвести до серйозних поломок.

Що каже вам ваш автомобіль?

Власники машин з автоматичними нагадуваннями, які з’являються на панелі приладів, можуть помітити, що у зимові місяці автомобіль частіше простить про заміну моторного мастила. Хвилюватись з цього приводу не варто. Це не свідчить про поломку – ні двигуна, ні відповідних датчиків. Вони і надалі адекватно вловлюють товщину шару мастила. Просто взимку використання цієї авторідини справді змінюється.

Як холодна погода впливає на авто

Причин зміни розходу автомобільного мастила у зимові місяці, за великим рахунком, дві – конденсат, який з’являється через різницю зовнішньої та внутрішньої температур, і недостатній час роботи автомобіля за належної робочої температури. Саме тому доливати мастило доводиться частіше.

Отже, як часто потрібно міняти мастило взимку?

Універсальну пораду тут дати складно, адже від марки машини, її моделі і вашої манери водіння залежить чимало. Також важливим є те, використовуєте ви звичайне чи синтетичне мастило. Проте професійні автомеханіки радять принаймні перевіряти, що робиться у двигуні з його змазкою, через кожні 5 000–7 000 км пробігу. Це цілком допоможе вам підтримувати авто у оптимальному робочому стані.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/yak-chasto-treba-zminyuvati-avtomobilne-mastilo-vzimku-vazhlivi-pravila-dlya-vodiiv.htm?_gl=1*qa5j6o*_ga*MTcwMDYwMjc2NC4xNjY0NzgwNDU4*_ga_JBX3X27G7H*MTY2OTk2NTI0MC40My4wLjE2Njk5NjUyNDAuNjAuMC4w

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВідроджений бренд De Tomaso представив суперкар P900
наступна статтяЗ яких країн завозять електромобілі в Україну: статистика

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я