Який маневр на дорозі найнебезпечніший: помиляються навіть досвідчені водії

0

Перше, чому вчать у будь-якій автошколі, це сприймати дорогу, як джерело підвищеної небезпеки. Адже без дотримання правил дорожнього руху і взаємної поваги трафік справді може перетворитись на смертельну пастку і для водіїв, і для пасажирів, і для пішоходів.

Тим не менше, деякі маневри являються більш небезпечними за інші. OBOZREVATEL розповідає про ці маневри і загрози, які вони в собі несуть.

Обгін

Під час обгону транспортного засобу, що рухається попереду у тій же смузі, водій розвиває високу швидкість і часом виїжджає на зустрічку. І те, і те суттєво підвищує ризик ДТП. Тому виконувати обгін варто тільки за повної впевненості в тому, що він буде безпечним. Краще трошки потерпіти повільних рух, ніж зіткнутись з іншим авто на високій швидкості.

Поворот ліворуч

Певні підрахунки свідчать, що саме цей маневр є причиною найбільшої кількості смертельних ДТП у світі. Так, за умов правостороннього руху, виконання повороту ліворуч вимагає від водія перетнути смугу зустрічного руху. Саме по собі це вже дуже небезпечна ситуація, тому водієві потрібно виконувати такий поворот вкрай уважно, детально оцінивши ситуацію на дорозі. Що непросто, зокрема тому, що водій при такому маневрі має змогу дивитись тільки зустрічний потік автомобілів і може не помітити, наприклад, пішохода, або якусь перешкоду на шляху.

Також довге вдивляння у зустрічний потік викликає хибу у роботі мозку і оптичну ілюзію. Водій настільки звикає до такої картинки, що йому може здаватись, що потік машин рухається повільніше, ніж насправді. А це суттєво підвищує ризик помилки.

Оглядач: Найнебезпечніший маневр на дорозі – поради водіям (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯке дешеве авто придбати для села: 5 варіантів
наступна статтяНовій мобільний шиномонтаж відправитися до наших воїнів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я