В Україні компанія створила спецавтомобілі на базі Iveco

0
353

Українська компанія з виробництва фургонів і кузовів для вантажних автомобілів Polycar представила аварійно-ремонтні майстерні газової служби.

Їх створили на базі вантажного автомобіля Iveco із стандартною тримісною кабіною.

Автомобілі оснащені сучасним обладнанням і їх виготовили всього в двох екземплярах. Фургон у цих АРМ – це міні-майстерня, в якій можна виконувати роботи слюсарно-збирального характеру.

У технологічному відсіку є верстак, оснащений потужними слюсарними лещатами. Біля верстата є великий стіл, на якому можна розмістити різні великогабаритні вироби, масу деталей, потрібний інструментарій та матеріали.

Також всередині встановлений стелаж з кількох полиць. На них закріплені відкидні вушка, за допомогою яких можна фіксувати матеріал та робочу оснастку при транспортуванні. Крім того, є містка шафа з вісьмома висувними полицями. Також передбачені відкидні посадкові місця.

У передній частині фургона передбачено відділення для зварювального генератора з можливістю швидкого доступу зовні з обох сторін фургона, а також з повноцінним входом з технологічного відсіку. Є також ніші для перевезення газобалонної техніки.

Базується фургон на міцному звареному підрамнику, виготовленому з гнутого профілю. Автовиробник гарантує його тривале використання.

Автомобіль пофарбували у традиційний для аварійних служб жовтий колір згідно ДСТУ. Всередині – освітлювальна система з вимикачами на стіні біля основного входу, над входом зовнішній освітлювальний прожектор.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

seven + 17 =