Збільшення обсягів контейнерних перевезень – один із ключових пріоритетів співпраці з Литвою

0

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів відеорозмову з Міністром транспорту та комунікацій Литовської Республіки Маріусом Скуодісом, 28 січня.

Сторони обговорили перспективи українсько-литовської співпраці у галузі інфраструктури та спільної участі у міжнародних логістичних проєктах, а також залучення додаткових вантажопотоків. Участь у заході також взяла заступниця Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталія Форсюк.

Владислав Криклій привітав Маріуса Скуодіса з його нещодавнім призначенням на посаду Міністра транспорту та комунікацій Литви та позитивно відмітив прагнення обох країн підтримувати активний діалог та співпрацю навіть в умовах пандемії.

Міністри наголосили на важливості продовження спільної роботи для залучення додаткових вантажопотоків на залізниці та створення для цього сприятливих та конкурентоспроможних умов. Серед позитивних прикладів Владислав Криклій відмітив курсування поїзда комбінованого транспорту «Вікінг», який з’єднує інфраструктуру морських ліній Балтійського регіону з аналогічною інфраструктурою Чорного моря. Відтак, за підсумками 2020 року об’єми контейнерних перевезень між Україною та Литвою у складі цього поїзду зросли на 21% у порівнянні з докризовим 2019-м.

За словами Владислава Криклія, чинна на сьогодні квота дозволів на міжнародні автоперевезення задовільняє потреби українських перевізників. Разом з тим, він привітав рішення обох сторін пропрацювати проєкт Протоколу про внесення змін до Угоди між урядами обох держав щодо лібералізації двосторонніх і транзитних перевезень у майбутньому.

Нагадаємо, 29 вересня 2020 року у режимі відеоконференції відбулося 20-те засідання Міжурядової українсько-литовської Комісії з питань торгово-економічного та науково-технічного співробітництва, у рамках якої були визначені тенденції та перспективи подальшої двосторонньої співпраці України та Литви, у тому числі у галузі транспорту.

Збільшення обсягів контейнерних перевезень – один із ключових пріоритетів співпраці з Литвою, - Владислав Криклій

Збільшення обсягів контейнерних перевезень – один із ключових пріоритетів співпраці з Литвою, - Владислав Криклій

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

1 × 3 =