Bronco отримає версію Raptor! Ford вирішив поховати конкурентів?

0
27

Позашляховику Ford Bronco, схоже, судилося отримати версію Raptor. Співробітник Ford випадково згадує Ford Bronco Raptor 2023 року.

За інформацією з профілю співробітника, він є інженером ЕРС(Електрична розподільна система), системи, яка працює на 2021 Bronco і 2023 Bronco Raptor.

Про Bronco Raptor ходили незліченні чутки. Згідно з більш ранніми публікаціями, високопродуктивна модель буде оснащена 2,7-літровим двигуном EcoBoost V6 з подвійним турбонаддувом. Двигун, який є альтернативним для стандартного Bronco, виробляє 310 л.с. і 542 Нм крутного моменту. Однак його можна форсувати, оскільки в моделі Ford Edge ST цей же двигун розвиває 335 к.с.

Новини, які з’явилися пізніше, припускають, що Bronco Raptor може використовувати 3,0-літровий двигун EcoBoost V6 більшого розміру. В Explorer ST цей мотор розвиває 400 к.с. і 562 Нм крутного моменту, що на 90 к.с. і на 20 Нм більше, ніж у Bronco з 2,7-літровим V6. Що стосується двигунів V8, Jeep працює над високопродуктивним Wrangler, який був анонсований концептом Rubicon 392 з 6,4-літровим V8 на 450 к.с. і 609 Нм.

Якщо не брати до уваги силову установку, то Ford Bronco Raptor, ймовірно, буде відрізнятися унікальним стилем, а також підвіскою, орієнтованої на тотальне бездоріжжя. Стандартний Bronco сам по собі вже досить «хардкорних», так що ще невідомо, наскільки Ford покращить існуючу модель.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

fifteen − 2 =