Bronco отримає версію Raptor! Ford вирішив поховати конкурентів?

0

Позашляховику Ford Bronco, схоже, судилося отримати версію Raptor. Співробітник Ford випадково згадує Ford Bronco Raptor 2023 року.

За інформацією з профілю співробітника, він є інженером ЕРС(Електрична розподільна система), системи, яка працює на 2021 Bronco і 2023 Bronco Raptor.

Про Bronco Raptor ходили незліченні чутки. Згідно з більш ранніми публікаціями, високопродуктивна модель буде оснащена 2,7-літровим двигуном EcoBoost V6 з подвійним турбонаддувом. Двигун, який є альтернативним для стандартного Bronco, виробляє 310 л.с. і 542 Нм крутного моменту. Однак його можна форсувати, оскільки в моделі Ford Edge ST цей же двигун розвиває 335 к.с.

Новини, які з’явилися пізніше, припускають, що Bronco Raptor може використовувати 3,0-літровий двигун EcoBoost V6 більшого розміру. В Explorer ST цей мотор розвиває 400 к.с. і 562 Нм крутного моменту, що на 90 к.с. і на 20 Нм більше, ніж у Bronco з 2,7-літровим V6. Що стосується двигунів V8, Jeep працює над високопродуктивним Wrangler, який був анонсований концептом Rubicon 392 з 6,4-літровим V8 на 450 к.с. і 609 Нм.

Якщо не брати до уваги силову установку, то Ford Bronco Raptor, ймовірно, буде відрізнятися унікальним стилем, а також підвіскою, орієнтованої на тотальне бездоріжжя. Стандартний Bronco сам по собі вже досить «хардкорних», так що ще невідомо, наскільки Ford покращить існуючу модель.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 − 15 =