Aston Martin може позбавити гіперкар Valhalla двигуна V6 заради силового агрегату від Mercedes-AMG

0
251

Гіперкар Aston Martin Valhalla може отримати двигун Mercedes-Benz замість мотора, який розробляли фахівці британської марки. На це натякнув керівник компанії Тобіас Моерс в інтерв’ю агентству Automotive News у вівторок, 3 листопада.

Доступ до гібридних і електричних технологій Mercedes-Benz змусив британський бренд переосмислити стратегію розвитку. Модельний ряд Aston Martin може поповнитися електрифікованими автомобілями. Раніше британська компанія не займалася випуском таких машин. Вже через чотири роки, як зазначив Моерс, частка Aston Martin з електричними двигунами повинна складати до 20% продажів марки, а сумарна кількість реалізованих авто збільшиться до 10 000 – тобто, приблизно в два рази більше, якщо порівнювати з минулорічним результатом.

Нагадаємо: Aston Martin відкликає свої авто в Північній Америці

Гібридним варіантом, наприклад, обзаведеться крос Aston Martin DBX – він з’явиться до 2023 року. А ще через три роки після цього британський бренд збирається вивести на ринок електрокар, в основу якого ляже відповідна платформа компанії Mercedes-Benz.

Британська компанія, зокрема, задумалася про відмову від свого турбодвигуна V6, який був продемонстрував в березні і став дебютним мотором з 1968 року, створеним брендом самостійно. Навколо цього 3,0-літрового агрегату збиралися побудувати гібридний силовий агрегат для суперкара Valhalla – даний проект планувалося довести до кінця до 2022 року. Але в даний момент у Aston Martin з’явився, як каже Моерс, шанс переосмислити гіперкар, використовуючи мотор Mercedes-AMG.

В свою чергу, у продажі появився єдиний у світі Aston Martin від Bertone

Aston Martin Valhalla
Aston Martin Valhalla

Прочитайте: У Aston Martin виникли проблеми з доведенням гіперкара Valkyrie

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

four × 4 =