Audi готується перетворити ще не представлений кросовер у купе

0

Прем’єра Q6 e-tron очікується цього року, модифікація Sportback навряд чи з’явиться раніше наступного.

За випробуваннями Audi Q6 e-tron ми стежимо досить давно — з початку весни минулого року, і за цей час побачили чимало прототипів, у тому числі “зарядженої” RS-модифікації. Але тільки тепер нашим шпигунам на тестах попався купеподібний варіант електричного кросовера.

Він щільно замаскований, але немає жодних сумнівів, що перед нами машина, яка згідно з логікою нинішньої номенклатури виробника, повинна називатися Audi Q6 Sportback e-tron. Як і інші кросовери-«спортбеки», вона відрізнятиметься від побратима, головним чином, більш похилим лінією даху. Заради модного форм-фактора майбутнім покупцям доведеться пожертвувати частиною об’єму багажного відсіку та, ймовірно, якоюсь додатковою кількістю грошових знаків. Наприклад, Q4 Sportback e-tron коштує в Німеччині на 2 000 євро дорожче за Q4 e-tron.

Audi Q6 e-tron з більш традиційними контурами кузова має дебютувати вкінці цього року і надійти у продаж наступного року. Для бренду це буде перша серійна модель на архітектурі PPE, яку також передбачається використовувати у майбутніх A6 e-tron та Q8 e-tron. Швидше за все, «спортбек» ​​приєднається до нового сімейства дещо пізніше: ближче до 2025 року, до якого «Чотири каблучки» обіцяють 20 батарейних моделей.

Окрім іншого, факт підготовки Q6 Sportback e-tron наводить на думку про можливість появи умовного Macan EV Coupe, адже відомо, що електричний кросовер Porsche також отримає “візок” PPE.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВживані шини з Європи від магазину «Євроколесо»
наступна статтяFerrari частково розкрила новий гіперкар для Ле-Мана

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я