Автоматичні коробки передач набувають популярності на ринку вживаних автомобілів в Індії

0

У 2020 р. більше третини всіх автомобілів, що продаються в Індії мали автоматичну коробку передач з майже рівним попитом у містах та поза межами міст

Автомобілі з автоматичними коробками передач набирають популярності на ринку вживаних автомобілів в Індії, йдеться у звіті Droom. У звіті зазначається, що впровадження автоматичних автомобілів зросло до 37 відсотків у 2020 році, що більше ніж удвічі більше порівняно з 17 відсотками у 2016 році.

Цікаво, що впровадження автоматичних трансмісій на ринку нових автомобілів нижче, на 20 відсотків, порівняно з ринком уживаних автомобілів! Вважається, що найбільшою причиною є менша різниця в ціні між ручним та автоматичним автомобілем на ринку вживаних автомобілів. Серед нових автомобілів зазначена різниця набагато вища, що спонукає більшість покупців замість цього вибрати менш дорогі варіанти ручної роботи.

Найбільшими ринками для автоматичних транспортних засобів є Делі NCR, Пуна, Мумбаї, Хайдарабад, Ченнаї та Бенгалуру, а також Варангал, Ахмедабад, Мангалор, Коімбатор, Індор та Джайпур.

Automatic Transmissions Gain Popularity In The Used Car Market In India

«На ринку різниця в ціні між механічною та автоматичною коробкою передач не така велика, як у нових автомобілів. Отже, люди мають більшу перевагу до автоматичної коробки передач з точки зору цінності та простої зручності. Попит у середньому та високому сегменті більше стосується автоматики, тоді як у нижньому сегменті однакові переваги припадають на ручні роботи ”, – сказав Сандіп Аггарвал, засновник та генеральний директор Droom.

Обсяг опитування склав 1,1 мільярда користувачів, близько 20 000 дилерських центрів та продаж автомобілів у 3,2 лаки. Друм також заявив, що продаж дизельних автомобілів на ринку збільшився – з 35 відсотків у 2015 році до 65 відсотків у 2020 році! Однією з причин може бути відсутність доступних опцій на дизельному двигуні на ринку нових автомобілів завдяки нормам викидів BS6.

У 2020 році індійські та японські автомобілі становили близько 55 відсотків ринку вживаних автомобілів в Індії, причому німецькі машини займали 18 відсотків, а корейські – 12 відсотків. Крім того, білий та сріблястий кольори є найпопулярнішими кольорами для уживаних автомобілів, на них припадає понад 50 відсотків усіх проданих вживаних автомобілів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВнутрішні продажі індійської мотокомпанії TVS зросли на 15% у лютому
наступна статтяПредставлений електричний позашляховик Volvo C40 Recharge

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я