Автономна машина ARRES Prevent виявляє та усуває тріщини на дорожньому покритті до того, як вони перетворяться на ями

0

Технічне обслуговування доріг є дорогим і трудомістким заняттям, тому у Великобританії розробили автономну машину, призначену для виявлення та герметизації поверхневих тріщин на автомобільних дорогах, які можуть перерости у вибоїни, що може заощадити час та гроші.

Роботизована система обслуговування доріг створена на базі штучного інтелекту, який допомагає точно та автономно виявляти та усувати вибоїни та тріщини на дорогах.

Robotiz3d розробляє технології у рамках своєї автономної системи ремонту доріг ARRES. ARRES Eye призначений для встановлення на автобуси, сміттєвози та машини технічного обслуговування. Коли вони пересуваються містом, система шукає ознаки проблем із покриттям на дорогах, визначає їхню серйозність і сортує їх за пріоритетністю завдань, перш ніж передати результати до центральної бази даних.

Установка ARRES Prevent поєднує в собі технологію обстеження доріг на базі штучного інтелекту та безпілотний роботизований автомобіль, який здатний виявляти невеликі тріщини на поверхнях, а також закладати їх, щоб запобігти утворенню вибоїн через дощ і мороз.

Установка оснащена технологіями автономного водіння, що дозволяють самостійно пересуватися вулицями, або ним може керувати віддалена оператор-людина. Записи про ремонт зберігаються з метою контролю якості, а дані про роботу в режимі реального часу можна переглядати на екрані, на базі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяBYD Dolphin – найдешевший електромобіль у Південній Африці
наступна статтяКомпанія Daimler Truck хоче розробити електричну автономну вантажівку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я