Автозавод Volvo вперше став «кліматично нейтральним»

0
Volvo Cars Torslanda
Volvo Cars Torslanda

Торсландаверкен, він же VCT (Volvo Cars Torslanda), – одне з найбільших виробничих підприємств Швеції, якому 24 квітня виповнилося 57 років. Завод займає площу понад 400 га і здатний силами приблизно 7000 співробітників випускати 300 000 автомобілів в рік

Компанія Volvo Cars вважає виробничу площадку «повністю кліматично нейтральною», якщо та не викидає в атмосферу парникові гази в результаті використання електроенергії і теплопостачання. Першим «нейтралітету» в 2018 році домоглося підприємство в Шйовде, що випускає дизельні двигуни для вантажівок і автобусів. А першим автомобільним заводом тільки що стала «фабрика» Torslandaverken в районі Торсланда, що входить в Гетеборзький муніципалітет.

Конвеєр Торсландаверкена налаштований під моделі на платформі SPA. Тут збирають кросовери XC90, седани S90 і S60, універсали V60 і V90, включаючи версії Cross Country.

Споживана майданчиком електроенергія не впливає на клімат з 2008-го, причому протягом 2020 го вдалося заощадити майже 7000 МВт • год (еквівалент річного споживання 450 шведських будинків). «Нейтральне» опалення з’явилося тільки тепер – за рахунок біогазу та переробки промислових відходів. До 2023-му Volvo має намір берегти вже по 20 000 МВт • год, а до 2025-го – скоротити енергоспоживання на 30%. Тоді ж статус «climate neutral» повинна отримати всю світову виробнича мережа. Правда, для цього необхідна повна підтримка місцевої влади та партнерів. У 2030-му Volvo піддасться тотальної електрифікації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяLamborghini Huracan Super Trofeo EVO2 удосконалив оперення. Відео
наступна статтяУкравтодор підписав меморандум щодо проєкту Київської обхідної дороги з однією з найбільших будівельних компаній США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я