BMW розробить “брата” Mini Countryman наступного покоління у Німеччині та запропонує електричну версію

0
540

Виробництво розпочнеться у 2023 році

У BMW щойно оголосили про підтверджуючий звіт від жовтня цього року, в якому йдеться мова про те що компанія буде виробляти Mini Countryman наступного покоління у Німеччині. Точніше, фанковий кросовер буде збиратись на заводі виробника в Лейпцигу, починаючи з 2023 року. Завод стане першим в історії BMW Group, який випускав автомобілі BMW і Mini.

Офіційний прес-реліз від автовиробника також підтверджує, що буде доступна повністю електрична версія нового Countryman. Він приєднається до асортименту «високоефективних» бензинових та дизельних силових агрегатів, які надалі пропонуватимуться залежно від регіону.

Галерея: 2021 Mini Countryman

Mini Countryman
Mini Countryman

 

Mini Countryman
Mini Countryman

 

Mini Countryman
Mini Countryman

 

Mini Countryman
Mini Countryman

 

Mini Countryman
Mini Countryman

 

Mini Countryman
Mini Countryman

 

Mini Countryman
Mini Countryman

 

Mini Countryman
Mini Countryman

Минулого місяця повідомлялося, що VDL Nedcar – завод у Нідерландах, який будує поточного Countryman, не отримає продовження контракту на модель наступного покоління. Тоді пояснювали, що рішення пов’язане із мінливими умовами бізнесу в автомобільній промисловості, пов’язаними з пандемією коронавірусу.

“Протягом останніх кількох років ми постійно працювали над тим, щоб завести наш завод в успішне майбутнє. Цей контракт на створення наступника MINI Countryman дає нам ще одну важливу віху, над якою слід працювати », – коментує Ганс-Петер Кемсер, директор заводу BMW в Лейпцигу.

В даний час фабрика в Лейпцигу збирає транспортні засоби на основі архітектури переднього приводу бренду, включаючи 2-ту серію Active Tourer та нову 1-ю серію. З 2013 року він також виготовив понад 200 000 одиниць з i3.

Було б цікаво подивитися, чи буде використовуватися Countryman наступного покоління в якості бази для більшого і дорожчого кросовера. Повідомляється, що британська компанія наразі розглядає такий варіант, але це станеться не раніше 2023 року, коли ми з’ясуємо, чи правильна ця інформація.

Джерело – компанія BMW

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

seven − two =