Бразилія отримає Sandero III як «великий» Renault Clio

0
559

Наступний бразильський Clio розділить з європейським Clio V платформу CMF-B, але кузов буде взято від Sandero III, причому зі змінами

Після прем’єри пари Dacia Logan і Sandero третього покоління легко було передбачити, що ці ж моделі вийдуть на деякі ринки з шильдиком Renault і відповідною зміною дизайну (решітки радіатора і капота зокрема). В Бразилії ця пара з’явиться в 2021-му. Однак, судячи по патентах, під іншими назвами – як Renault Taliant і Clio. Бразильське видання Mobiauto пояснює: зміна імен потрібна, щоб паралельно зберегти в продажу Logan і Sandero другого покоління.

Седан Renault Taliant вже засвітився на патентних зображеннях, так що його зовнішність і назва підтверджені точно. Ім’я Clio просто зареєстровано в Бразилії, хоча таке позначення в поточному місцевому модельному ряду відсутній. Звідси і гіпотеза про його нове призначення.

Історія з новим хетчбеком для Бразилії копіює фокус з моделлю Renault Captur. У Бразилії під такою назвою продається не європейська версія, а більший паркетник (довжина 4329, база 2673 проти 4228/2639 у «європейця»). Той же самий кросовер, що в Україні відомий як Kaptur.

Отримавши ім’я Clio, як в Європі, нова бразильська пятидверка виявиться більшою: довжина – 4088, база – 2604 мм проти 4048/2583 у європейського Clio.

Відрізнятися будуть і ширина кузова ( «бразилець» буде на 50 мм «товще»), і інші розміри, і моторна гамма. Частина агрегатів перекочує на нову пару від попередників. Це атмосферники 1.0 і 1.6 SCe на 82 і 118 «конячок» (на етанолі). Перший – з п’ятиступінчастою “механікою”, другий з нею ж або з варіатором (тільки для седана). А ще очікується поява сучасної турботрійки 1.0 TCe на 110 сил в парі з варіатором.

Бразильські хетч і седан отримають салон майже такий, як на Логані і Sandero III, але зі зміненими дефлекторами вентиляції і іншим кермом (він взятий від бразильських Sandero і Логана II).

Крім того, в 2023 році бразильцям подарують якийсь новий паркетник менше Дастера. Чи не Captur і не Sandero Stepway. Колісна база у нього буде як у бразильського Clio (2,6 м). Можна було б сказати, що це якась інтерпретація недавно представленого субкомпакта Renault Kiger, ось тільки по базі він недотягує (всього 2,5 м). Може, ми побачимо черговий трюк з двома схожими зовні машинами, але з різними розмірами і базою, як це було з парою Captur / Kaptur. Бразильська модель отримає власне позначення. Із зареєстрованих в Національному інституті промислової власності імен, що належать Renault, цілком підійшло б Kardian.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

7 + twenty =