Через підвищення податків в Україні вже почало дорожчати пальне

0

Депутати Верховної Ради підвищили податки не пальне. У результаті ціни на гуртовому ринку вже почали зростати.

Гуртовий ринок відреагував підвищенням цін на повернення акцизів: за день ціни на бензин марки А-95 виросли на 2,5 грн/л, до 40,25 грн/л, а на дизельне пальне — на 1 грн/л, до 45 грн/л. Про це свідчать дані моніторингу Консалтингової групи «А-95».

Гуртові партії бензинів пропонувалися в ринок у межах цінового діапазону 38-43 грн, що на 2-3 грн/л вище від цінників на А-95 днем раніше.

Найнижчі ціни озвучували в південному і західному регіонах країни — 38-41 грн/л, а добовий ріст там склав 2-3 грн/л. Трохи дорожче продавали А-95 у центрі й на півночі країни — 40-43 грн/л. При цьому ціна в цих регіонах підвищилась на 1-2 грн/л.

Дизельне пальне в гурті у четвер, 22 вересня, пропонувалося в ринок у межах 42-48 грн/л, а прибавка на літрі за день склала 1-2 грн/л.

Найнижча ціна на ДП традиційно на півдні. Тут торгівля велась у межах 42-45 грн/л, а добовий ріст склав 1-2 грн/л. У західному регіоні відпускали ДП за 43,5-46 грн/л, що також свідчить про підвищення цін на 1-2 грн/л. Гуртові партії дизпального в північному й центральному регіонах країни пропонувалися за цінами 43-48 грн/л (+1-2 грн/л).

«Учора депутати схвалили акцизний законопроект, на що ринок відреагував прогнозовано — підняттям цін», — каже співрозмовник видання, зазначивши, що деякі оператори почали змінювати прайси ще вчора ввечері.

«Побачимо, як далі буде рухатися ціна, ринок пального зараз профіцитний, попит залишається низьким плюс до всього знижуються котирування у Європі», — зазначає ще один із опитаних трейдерів.

Як повідомлялось, за дві декади вересня ціни на дизельне пальне (ДП) у Середземномор’ї й портах Північної Європи знизились у середньому на 10%, або $110/т, до $993/т.

Авто24: https://auto.24tv.ua/cherez_pidvyshchennia_podatkiv_v_ukraini_vzhe_pochalo_dorozhchaty_palne_n40958

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяStellantis Україна безкоштовно відремонтували понад 1000 авто державних та комунальних служб
наступна статтяToyota Land Cruiser навчили перехоплювати безпілотники

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я