Chevy Corvette 2020 на потужній версії Z06 отримає три різні варіанти антикрила

0

Завдяки закордонним виданням вдалося дізнатися про те, що спортивне купе Chevrolet Corvette в більш потужному виконанні Z06 (для гоночного треку), буде запропоновано з трьома конфігураціями заднього антикрила. Новинка надійде в продаж в якості авто 2022 модельного року.

Chevrolet Corvette Z06 наступного покоління повинно отримати ще більше повадок справжнього гоночного боліда. Ми вже знаємо, що у новинки буде двигун, не схожий ні на один з серійних моторів, які використовувалися в Corvette. Виконання Z06 довгий час позиціонувалася як версії спортивного купе, яка призначається здебільшого для гоночного треку.

Однією з особливостей такого виконання машини є велика притискна сила, яка забезпечується заднім антикрилом. Зарубіжні джерела повідомляють про те, що абсолютно новий Chevrolet CorvetteZ06 можна буде придбати з трьома різними конфігураціями антикрила.

Chevy Corvette 2020 на потужній версії Z06Стандартний C8 Stingray можна купити без антикрила або з невеликим антикрилом від версії Z51 Для нового Z06 буде запропоновано аналогічне нерухоме антикрило, аналогічне стилю Z51, яке буде служити базовим для Z06. Другий варіант значно більше, однак він буде не таким великим, як на більш потужному Corvette C8.R. Кажуть, що він має іншу форму з вигином посередині, щоб поліпшити огляд ззаду. Швидше за все, це буде антикрило, яке ви отримаєте з додатковим пакетом Z07, яке повинно додати безліч інших аеродинамічних елементів і елементів зовнішнього стилю, таких як колеса з вуглецевого волокна.

Ми вже бачили патенти GM на технологію активної аеродинаміки, яка виглядає досить вражаюче. Це підводить нас до третього типу антикрила, яке буде запропоновано для нового Z06. Імовірно, новинка буде мати активні регулювання як самого крила, так і бічних закрилків. Чи не йдеться про те, як воно буде виглядати. Якщо заявка на патент GM вказує на те, що нас чекає попереду, крило буде всього лише одним невеликим елементом всеосяжного активного аеродинамічного пакету, який включає крила і вентиляційні отвори по всьому автомобілю, а також, можливо, включає активну регулювання дорожнього просвіту.

Chevy Corvette 2020 на потужній версії Z06
Chevy Corvette 2020 на потужній версії Z06

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяRolls-Royce представив передню панель з ілюмінацією
наступна статтяSpyker повертається з мертвих з новим партнерством: нові моделі з’являться в наступному році

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я