Де замовити евакуатор у Києві

0

Щороку у столиці збільшується кількість автомобілів. То ж не дивно, що трапляється багато автотранспортних пригод та звичайних поломок. В такому разі потрібно скористатися послугами евакуатора https://evakuator-service.com.ua/evakuator-borshhagivka. Компанія «Служба Сервіс» має великий автопарк спеціальної техніки та гарантує швидкий виїзд автомобіля на виклик.

Як працює організація «Служба Сервіс»

Бути учасником дорожнього руху в сучасних містах — значить щодня наражати себе на небезпеку потрапляння в автопригоду. Навіть автомобілі, які систематично проходять технічне обслуговування, можуть несподівано зламатися прямо посеред дороги. Якщо немає можливості звернутися за допомогою до друзів, доведеться викликати евакуатор.

Компанія «Служба Сервіс» пропонує доступні послуги з транспортування різних автомобілів в межах Києва. Завдяки використанню сучасної техніки, можна замовити транспортування машин різноманітних розмірів: легкових, вантажних, міні-автобусів для перевезення пасажирів, спецтранспорту тощо.

Команда організації складається з кваліфікованих фахівців, які здатні вирішити навіть складні проблеми клієнта. Важливо, що послуги з транспортування автомобілів надаються цілодобово без вихідних та святкових днів. Спеціалісти надійно фіксують транспорт на евакуаторі, тому цілісність автомобіля гарантована.

Під час виклику потрібно вказати диспетчеру такі дані:

  • прізвище та ім’я замовника;
  • адреса, куди потрібно приїхати (приблизні орієнтири, якщо людина точно не знає, де перебуває);
  • інформацію про модель, марку, клас автомобіля;
  • описати тип поломки, характер проблеми;
  • інші важливі подробиці: тип дорожнього покриття, особливості заїзду тощо.

При собі потрібно мати документи, що посвідчують особу, та водійське посвідчення. Евакуатор прибуває приблизно за 30 хвилин.

Чому вигідно користуватися послугами «Служби Сервіс»

Служба має досвід у транспортуванні різноманітних автомобілів. Та головне, що на всі види послу перевезення встановлюється вигідна ціна. Вартість виклику евакуатора залежить від кількох факторів: виду транспорту, маси автомобіля, технічного стану машини, кількості кілометрів, які потрібно проїхати та ін.

«Служба Сервіс» має необхідні ліцензії на здійснення діяльності та гарантує високу якість послуг для кожного замовника. Після отримання заявки диспетчер вибудує оптимальний маршрут та підбере відповідний спецтранспорт. Оформити замовлення можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяРізновид ігрових автоматів онлайн і як у них грати
наступна статтяSuzuki обіцяє показати 5-дверний Jimny

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я