Free Porn
xbporn
додому Цікавинки Електромобілі виявились найбільш придатними для перевезення собак

Електромобілі виявились найбільш придатними для перевезення собак

0

Собаки набагато спокійніше почуваються подорожуючи в електромобілях. У звичайних авто вони більше нервують через гуркіт та вібрації.

Перехід до електромобілів є справою великої складності та нюансів, але перше у своєму роді дослідження показує, що для собак нова технологія може бути просто кращою. Тобто, якщо їх власники зараз або раніше володіли бензиновими дизельними транспортними засобами.

Професор ветеринарної поведінкової медицини в Університеті Лінкольна Деніел Міллз дослідницький відділ CarGurus зібралися разом, щоб вивчити, як собаки реагують на електромобілі порівняно з традиційними авто. Вони виявили, що загалом собаки віддають перевагу електромобілям.

«Ми знаємо, що більшість собак колись у своєму житті подорожуватимуть в автомобілі, мало не щодня. Проте оскільки електромобілі стають все більш поширеними, досі не було досліджень щодо їх впливу на собак», — сказав професор Міллс. «Наші результати чітко показують, що собаки, здається, більш розслаблені в електромобілях, особливо якщо дивитися на поведінкові риси, такі як неспокій».

«Під час подорожей на електромобілях біометричні записи цих собак показали, що їхній пульс уповільнився помітно більше, ніж коли вони були в звичайних автомобілях. Це особливо зацікавило нас, враховуючи, що збільшення частоти серцевих скорочень зазвичай асоціюється з заколисуванням», – каже Міллз.

Дійсно, дослідження показало, що у невеликої кількості собак їхній пульс був на 30 відсотків повільнішим у електромобілі, ніж у звичайній машині. І це добре для собак, тому що, близько 66 відсотків з них, здається, люблять бути в машині зі своїми власниками, незалежно від того, що живить машину.

На додаток до цього наукового дослідження CarGurus також провів опитування власників собак, і вони також повідомили, що їхнім собакам комфортніше їздити на електромобілі, ніж на звичайному автомобілі. Якщо говорити точніше, 43 відсотки сказали, що їхні собаки були спокійнішими, 42 відсотки повідомили, що вони менш тривожні, а 45 відсотків сказали, що собаки менше п’ють після поїдки на електромобілі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяSuzuki обіцяє показати 5-дверний Jimny
наступна статтяPorsche знайшла спосіб зберегти життя ДВЗ після 2030 року

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я