Ford Mustang Mach-E успішно пройшов тести в поліції США

0

Раніше ця ж модель надійшла на службу до Великобританії.

Пам’ятайте, трохи більше як тиждень тому ми писали про те, що компанія Ford відправила Mustang Mach-E на випробування в поліційний департамент Мічигану (США). Експеримент повинен був дати відповідь, чи придатний електрокар для патрулювання вулиць і упіймання правопорушників. І ось, нарешті, тести завершилися. І успішно!

Поліція штату Мічиган оцінювала прискорення, максимальну швидкість, гальмування, здатність переслідувати на високій швидкості й характеристики керованості при виконанні небезпечних маневрів. Конкретні бали опублікують тільки в кінці осені, але вже відомо, що електрична машина пройшла всі випробування і визнана придатною для служби в правоохоронних органах.

Mach-E, випробуваний мічиганською поліцією, технічно нічим не відрізнявся від серійної моделі, продаваної офіційними дилерами. Єдине придбання – величезні чорні наклейки на боковинах і задній частині. Крім того, в екземпляра не було ні проблискових маячків, ні кенгурятника для тарана. Салон не показали, але там, ймовірно, теж все залишено в штатному вигляді.

Галерея: Ford Mustang Mach-E GT Performance Edition

 

 

Ford Mustang Mach-E успешно прошел тесты в полиции США

 

Ford Mustang Mach-E успешно прошел тесты в полиции США

 

Ford Mustang Mach-E успешно прошел тесты в полиции США

 

Ford Mustang Mach-E успешно прошел тесты в полиции США

Впрочем, пока речи о массовых поставках Mach-E полицейским ведомствам не идет. Для «Форда» этот опыт является неким вспомогательным ориентиром для принятия решения о создании особого электромобиля для спецслужб.

Ранее американский автопроизводитель сделал концепт полицейской машины для Великобритании, и тоже на базе Mach-E. Автомобиль получил яркую желто-синюю окраску, световую панель на крыше и дополнительный дисплей в салоне под штатным экраном информационно-развлекательного комплекса.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ США в штані Мічиган побудують особливу дорогу для зарядки електрокарів
наступна статтяMcLaren 720S отримав спецверсію на честь гонщика Даніеля Ріккардо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я